Son dakika Çiğli Belediyesi haberleri, Çiğli Belediyesi son dakika, son dakika Çiğli Belediyesi

Son Dakika Çiğli Belediyesi Haberleri

Son dakika Çiğli Belediyesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son çiğli belediyesi haberleri anında burada.

 • 14:52 Çiğli'de korona virüsü görülen adresler ilaçlanıyor Çiğli'de korona virüsü görülen adresler ilaçlanıyor

  İzmir'de Çiğli Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde ikamet eden ve Covid-19 testi pozitif çıkan vatandaşların oturduğu bina ve evlerde ilaçlama çalışmaları başlattı.

 • Dün 17:39 Avrupa'dan Çiğli Belediyesine bir ödül daha Avrupa'dan Çiğli Belediyesine bir ödül daha

  Çiğli Belediyesi, sportif anlamda yaptığı yatırımlar ve gelecek planlamasıyla merkezi Brüksel'de olan Avrupa Spor Kentleri Federasyonunun verdiği 2021 yılı "Avrupa Spor Kenti" ödülünü kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

 • 25.11.2020 13:57 Başkan Gümrükçü'den Başkan Gümrükçü'den "Şiddete hayır" çağrısı

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, kadınların maruz kaldığı şiddet olaylarına karşı toplumsal bir farkındalık oluşturmak amacıyla önemli bir çağrıda bulundu.

 • 24.11.2020 10:25 Askerlerin çantası Çiğli Belediyesinden Askerlerin çantası Çiğli Belediyesinden

  Çiğli Belediyesi tarafından, vatani görevlerini yapmak üzere askere gidecek Çiğlili gençlere "asker çantası" hediye edilecek.

 • 23.11.2020 13:16 Son dakika haber... Çiğli Belediyesinde bakanlıktan 'Sıfır Atık Belgesi' Son dakika haber... Çiğli Belediyesinde bakanlıktan 'Sıfır Atık Belgesi'

  Gelen son dakika haberine göre Doğa ve çevre dostu belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüren Çiğli Belediyesi, kurduğu Sıfır Atık Yönetim Sistemi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığından "Sıfır Atık Belgesi" almaya hak kazandı.

 • 20.11.2020 15:07 Depremzede çift çadır kentte evlendi Depremzede çift çadır kentte evlendi

  İzmir'de evlilik hazırlığı yaparken depremde evleri hasar gören Serdal Çelik ve Müzeyyen Evelioğlu'nun nikahı, kaldıkları çadır kentte kıyıldı.

 • 20.11.2020 14:31 Çadır kentte kalan çifte nikah Çadır kentte kalan çifte nikah

  İZMİR'i vuran deprem öncesi evlilik hazırlığı yapan Serdal Çelik ve Müzeyyen Evelioğlu, çadır kentte gerçekleşen nikah töreniyle dünya evine girdi.

 • 20.11.2020 13:45 Çadır kentte dünyaevine girdiler Çadır kentte dünyaevine girdiler

  Çadır kentte dünyaevine girdiler Depremzede çifte çadır kentte nikah töreni İzmir'de evlilik hazırlığı yaparken kiraladıkları evleri yıkılan depremzede çift, çadır kentte dünyaevine girdi.

 • 19.11.2020 14:58 Son dakika haberi | Başkan Gümrükçü'den Covid-19 toplantıları Son dakika haberi | Başkan Gümrükçü'den Covid-19 toplantıları

  Son dakika haberi: Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Covid-19 vaka oranındaki artış sonrası ilçe sınırları içerisinde yer alan hastane yöneticileri ve belediye kriz masasıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulundu.

 • 18.11.2020 12:42 Çiğli Belediyesinin istihdama destek kursları sürüyor Çiğli Belediyesinin istihdama destek kursları sürüyor

  Çiğli Belediyesi ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş birliğiyle, gençlere meslek edindirme ve istihdama destek sağlamak amacıyla başlatılan pasta yapım, sunum ile barista kursları ilk mezunlarını vermeye hazırlanıyor.

 • 16.11.2020 15:21 Eski Çiğli Belediyesi Başkanı Ensari Bulut, mezarı başında anıldı Eski Çiğli Belediyesi Başkanı Ensari Bulut, mezarı başında anıldı

  10 yıl önce Çiğli Belediye Başkanlığı görevini yürütürken hayatını kaybeden Ensari Bulut, Doğançay Mezarlığı'ndaki kabri başında ailesi ve sevenleri tarafından dualarla anıldı.

 • 13.11.2020 11:54 Çiğli Belediyesinde yeni hedef Çiğli Belediyesinde yeni hedef "Avrupa Spor Kenti" ödülü

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, bir buçuk yılda kentte spor alanında yapılan çalışmaları Avrupa Spor Kentleri Federasyonuna online sunumla anlattı.

 • 12.11.2020 14:31 Çiğli Belediyesi kendi çiçeğini üretiyor Çiğli Belediyesi kendi çiçeğini üretiyor

  Çiğli Belediyesi Şantiye Tesisinde bulunan serada, kentin yeşil alanlarında kullanılacak mevsimlik çiçek üretimine başlandı.

 • 11.11.2020 15:11 Çiğli'de üst yapı çalışmaları hız kesmiyor Çiğli'de üst yapı çalışmaları hız kesmiyor

  İzmir'in Çiğli ilçesinde, belediye tarafından kent genelinde başlatılan üst yapı çalışmaları kapsamında bordür ve tretuvar yapımı, çevre düzenlemesi ve parke taş çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

 • 10.11.2020 18:42 Son dakika haber: Başkan Gümrükçü Ata'yı deprem mağduru çocuklarla andı Son dakika haber: Başkan Gümrükçü Ata'yı deprem mağduru çocuklarla andı

  Son dakika haberler: Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, kısa süre önce yaşanan İzmir depremi sonrası en çok hasarın meydana geldiği Bayraklı ilçesinde kurulan çadır kenti ziyaret etti.

 • 06.11.2020 14:32 Son dakika haberleri... Çiğli Belediyesi kişisel bakım birimi deprem bölgesinde Son dakika haberleri... Çiğli Belediyesi kişisel bakım birimi deprem bölgesinde

  Son dakika habere göre Çiğli Belediyesi Kişisel Bakım Hizmetleri Birimi, Aşık Veysel Rekreasyon Alanında kurulan çadır kentte depremzedelere temel kişisel hizmetler verirken, depremzede çocukların banyo ihtiyacını karşılıyorÇiğli Belediyesinin evlerinden çıkamayan hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlara hizmet...

 • 05.11.2020 10:21 Son dakika haberleri | Depremzede çocuklara, sanat ve spor aktiviteleri ile moral veriliyor Son dakika haberleri | Depremzede çocuklara, sanat ve spor aktiviteleri ile moral veriliyor

  Son dakika genel haberi... Depremzede çocuklara, sanat ve spor aktiviteleri ile moral veriliyor Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen çeşitli sanatsal ve sportif etkinliklerle Bayraklı'da yaşayan depremzede çocukların içinde bulundukları psikolojik durumdan sıyrılıp hoşça vakit geçirmeleri sağlanıyor.

 • 30.10.2020 11:56 Dr. Atilla Baran'ın ismi Çiğli'de yaşayacak Dr. Atilla Baran'ın ismi Çiğli'de yaşayacak

  Alsancak Nevvar-Salih İşgören Devlet Hastanesi Pandemi Servisinde görev yaparken Covid-19'a yakalanarak hayata gözlerini yuman İzmir'in tanınan ve sevilen doktorlarından Atilla Baran'ın adı, Çiğli Belediyesi tarafından İnönü Mahallesinde yapılan parkta yaşatılacak.

 • 28.10.2020 11:55 Çiğli'de okuma günleri başlıyor Çiğli'de okuma günleri başlıyor

  Çiğli Belediyesi tarafından, toplumda okuma alışkanlığının kazandırılması amacıyla yazar ve okurların bir araya gelerek edebiyat üzerine sohbetler yapabileceği Aristonikos Okuma Topluluğu oluşturuldu.

 • 26.10.2020 10:53 Son dakika haberleri: Çiğli Belediyesinde yangın tatbikatı Son dakika haberleri: Çiğli Belediyesinde yangın tatbikatı

  Gelen son dakika haberine göre Çiğli Belediyesinde düzenlenen yangın tatbikatında olası bir yangın durumunda çalışanların kısa sürede kurumu nasıl tahliye edileceği gösterildi.

 • 25.10.2020 15:09 İYİ Parti lideri Meral Akşener'i duygulandıran açılış: Siyasette kalıcı olmamı ona borçluyum İYİ Parti lideri Meral Akşener'i duygulandıran açılış: Siyasette kalıcı olmamı ona borçluyum

  Merhum ağabeyi Nihat Gürer'in adı verilen parkın açılışını yapan İYİ Parti lideri Meral Akşener, duygusal anlar yaşadı. Akşener, "Siyasette kalıcı olmamı ona borçluyum. Ahlaklı, vicdanlı, net bir adamdı. Onun için inşallah bu parkta, şu resmiyle parkta oynayan çocukları gözetir" dedi.

 • 22.10.2020 11:05 Çiğli Belediyesinin kadrolu işçileri için mutlu son Çiğli Belediyesinin kadrolu işçileri için mutlu son

  Çiğli Belediyesi ile Disk Genel-İş 8 No'lu Şube arasında, kadrolu işçileri ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi (TİS) törenle imzalandı.

 • 19.10.2020 12:39 İzmir gönüllüleri doğal afetlere hazırlanıyor İzmir gönüllüleri doğal afetlere hazırlanıyor

  Deprem ve benzeri afetler sonrası oluşan barınma sorununun çözümü için İzmir Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gönüllülere ve belediye bünyesindeki hizmet gruplarına yönelik çadır kurma eğitimi verildi.

 • 15.10.2020 14:17 Meme kanserine pembe maskeyle dikkat çektiler Meme kanserine pembe maskeyle dikkat çektiler

  İzmir'in Çiğli ilçesinde pilates yapan kadınlar, Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında meme kanserine dikkat çekmek amacıyla bu kez pembe maskelerini takarak spor yaptı.

 • 13.10.2020 15:10 Çiğli'de Hasan Ali Yücel Parkı törenle açıldı Çiğli'de Hasan Ali Yücel Parkı törenle açıldı

  Çiğli'ye "Her Ay Bir Park" kazandırma sözünü yerine getiren Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Esentepe Mahallesinde yapımı tamamlanan Hasan Ali Yücel Parkı'nın açılışında "Aydınlanma dönemi mirasının sanatçı ve eğitimcilerinin isimlerini parklarımızda yaşatmak istiyoruz" dedi.

 • 08.10.2020 12:59 Başkan Gümrükçü'den çiftlere Başkan Gümrükçü'den çiftlere "Mutlu Aile Sözleşmesi"

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, sürpriz yaparak katıldığı nikah töreninde evlenen çiftin "Mutlu Aile Sözleşmesi"ni imzalamasına öncülük ederken, hazırlattığı "Mutlu Aile Güçlü Toplum İçin Haklarımız" isimli kitapçığı da çifte hediye etti.

 • 07.10.2020 12:29 Başkan Gümrükçü'den STK'lara 500 gün sunumu Başkan Gümrükçü'den STK'lara 500 gün sunumu

  "Arı Gibi Petek Petek 500 Günlük Emek" sloganıyla göreve geldiği 1,5 yıllık süreçte hayata geçirdiği hizmet ve projelerin sunumunu yapan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, siyasi parti teşkilatlarının ardından sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.

 • 02.10.2020 10:50 Çiğli Belediyesinde Çiğli Belediyesinde "Çiğli Halk Kart" dönemi

  Çiğli Belediyesinde çağdaş bir anlayışla sosyal yardım hizmetlerinin sunulduğu Çiğli Halk Kart sistemine geçiliyor.

 • 01.10.2020 10:03 Çiğli'de dijital devrim Çiğli'de dijital devrim

  Çiğli Belediyesi, dijitalleşme projesiyle e-imar uygulamasına geçtikten sonra önemli bir adım daha atarak e-ruhsat uygulamasını kullanan ilk belediye oldu.

 • 28.09.2020 16:23 Kadınlara Çiğli Belediyesi desteği Kadınlara Çiğli Belediyesi desteği

  Çiğli Belediyesi ve Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Çiğlili kadınlara yönelik eğitim ve destek çalışmaları devam ediyor.

 • 25.09.2020 16:50 Başkan Utku Gümrükçü ilk 500 gününü anlattı Başkan Utku Gümrükçü ilk 500 gününü anlattı

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, "Arı Gibi Petek Petek, 500 Günlük Emek" vurgusuyla görevde bulunduğu ilk 500 günü CHP örgütüne anlattı.

 • 23.09.2020 13:09 Çiğli Belediyesi ve hayvan dostlarından büyük iş birliği Çiğli Belediyesi ve hayvan dostlarından büyük iş birliği

  Çiğli Belediyesi, Belediye Veteriner Hekimler Derneği ve Çiğli Hayvan Hakları Meclisi iş birliğiyle sokak hayvanlarını kısırlaştırma operasyonları yaptı.

 • 18.09.2020 15:42 Marmaris'te okullar eğitime hazır Marmaris'te okullar eğitime hazır

  Marmaris Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 21 Eylül'de başlayacağını duyurduğu yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde ilçedeki okullarda dezenfeksiyon çalışması yaptı.

 • 17.09.2020 15:06 Çiğli'de İzmir'in en yüksek oranlı Toplu İş Sözleşmesi imzalandı Çiğli'de İzmir'in en yüksek oranlı Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

  İzmir'de, Çiğli Belediyesi ile Disk Genel-İş 8 No'lu Şubesi arasında 860 işçiyi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi (TİS) düzenlenen törenle imzalandı.

 • 15.09.2020 16:41 Çiğli hareketleniyor Çiğli hareketleniyor

  Her yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası, alınan korona virüsü tedbirleri kapsamında Çiğli'de online olarak gerçekleştirilecek.

 • 13.09.2020 10:33 Çiğli Belediyesi sokak sakinlerini unutmadı

  Çiğli Belediyesi, "1 Kap Mama 1 Kap Su" sloganı ile ilçe genelinde bir haftada mama ve suyun bir arada bulunduğu tek kullanımlık binlerce kedi maması ve su paketi dağıtımı yaptı.

 • 10.09.2020 11:53 Çiğli Belediyesinden evde dil terapisi hizmeti Çiğli Belediyesinden evde dil terapisi hizmeti

  İzmir'in Çiğli ilçesinde, doğuştan konuşamayan ya da konuşma bozukluğu olan vatandaşlara yönelik başlatılan dil ve konuşma terapisi hizmeti, pandemi sürecinde de gerekli tedbirler alınarak devam ediyor.

 • 08.09.2020 10:04 Başkan Utku Gümrükçü'den görme engelli Mine'ye ziyaret Başkan Utku Gümrükçü'den görme engelli Mine'ye ziyaret

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, evinde ziyaret ettiği Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü kazanan görme engelli Mine Yılmaz'ı tebrik edip Braille alfabesiyle hazırlanan Nutuk ve beyaz baston hediye etti.

 • 05.09.2020 21:31 Eski Çiğli Belediye Başkanı Dr. Galip Öztürk hayatını kaybetti Eski Çiğli Belediye Başkanı Dr. Galip Öztürk hayatını kaybetti

  Eski Çiğli Belediye Başkanı Dr. Galip Öztürk hayatını kaybetti.

 • 04.09.2020 12:30 İZMİR Çiğli'de çöpler toplanmadı, esnaf fare kovaladı İZMİR Çiğli'de çöpler toplanmadı, esnaf fare kovaladı

  Çiğli'de çöpler toplanmadı, esnaf fare kovaladıİZMİR'in Çiğli ilçesindeki Ata Sanayi Sitesi esnafı, belediye ekiplerinin son birkaç gündür çöpleri toplamadığını söyleyerek belediyeye tepki gösterdi.

 • 03.09.2020 11:41 İzmir'de Çiğli Belediyesine grev kararı asıldı İzmir'de Çiğli Belediyesine grev kararı asıldı

  İzmir'de, Çiğli Belediyesi şirketlerinden ÇİBEL ile DİSK'e bağlı Genel İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmelerinden uzlaşma çıkmaması üzerine işçiler, belediye binasına grev kararı astı.

 • 02.09.2020 12:33 Çiğli'de muhtarlar zirvesi Çiğli'de muhtarlar zirvesi

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğlili muhtarlarla bir araya geldiği toplantıda, mahalle muhtarlarıyla yapılacak işbirliğiyle yatırımlara yön vereceklerini söyledi.

 • 01.09.2020 11:44 Harmandalı'ya imar müjdesi Harmandalı'ya imar müjdesi

  Çiğli Harmandalı bölgesinde uzun yıllardan beri çözüm bekleyen imar problemi çözüme kavuşuyor.

 • 28.08.2020 18:22 Cinayetlere kurban giden üç kadının ismi İzmir'de ölümsüzleşti Cinayetlere kurban giden üç kadının ismi İzmir'de ölümsüzleşti

  Cinayetlere kurban giden üç kadının ismi İzmir'de ölümsüzleşti Ceren Özdemir, Fatma Akta ve Habibe Çevik kardeşlerin isimleri Çiğli'de iki parka verildi İzmir'in Çiğli ilçesinde, kadın cinayetlerine dikkat çekmek amacıyla cinayetlere kurban giden Ceren Özdemir, Fatma Akta ve Habibe...

 • 28.08.2020 16:41 Son dakika haber: Öldürülen kadınlar anısına park açılışı yapıldı Son dakika haber: Öldürülen kadınlar anısına park açılışı yapıldı

  Son dakika gündem haberine göre İzmir'in Çiğli ilçesinde, Ordu'da uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ceren Özdemir ile İzmir'de silahlı saldırı sonucu hayatlarını kaybeden Fatma Akta ve Habibe Çevik kardeşlerin adlarının verildiği iki parkın açılışı yapıldı.

 • 27.08.2020 14:28 Türk Kızılayı ile Çiğli'de Türk Kızılayı ile Çiğli'de "Sosyal Yardım" protokolü

  Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ile Türk Kızılayı Konak Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömür Şanlı, dar gelirli kişileri ilgilendiren sosyal yardım protokolünü imzaladı.

 • 27.08.2020 10:15 Çiğli'deki iki parkı Başkan Nazlıaka açacak Çiğli'deki iki parkı Başkan Nazlıaka açacak

  Çiğli Belediyesi tarafından kadın cinayetlerine kurban giden Ceren Özdemir ile Fatma ve Habibe kardeşlerin adlarının verildiği iki parkın açılışı, yarın CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka tarafından gerçekleştirilecek.

 • 24.08.2020 14:13 Başkan Gümrükçü, dünyanın farklı ülkelerinden gençlerle online toplantıda buluştu Başkan Gümrükçü, dünyanın farklı ülkelerinden gençlerle online toplantıda buluştu

  Çiğli Belediyesi, dünyanın en büyük gençlik topluluklarından biri olan Uluslararası Ekonomik ve Ticari Bilimler Öğrencileri Birliği (AIESEC) ile online gençlik buluşması düzenledi.

 • 14.08.2020 11:17 Çiğli'de çöp kamyonlarına korona virüs dezenfeksiyonu Çiğli'de çöp kamyonlarına korona virüs dezenfeksiyonu

  Korona virüse karşı tedbiri elden bırakmayan Çiğli Belediyesi, vaka sayısının artmasıyla birlikte çöp kamyonlarında yaptığı dezenfeksiyon çalışmalarını artırdı.

 • 13.08.2020 10:40 Moloz ekipleri, temiz Çiğli için iş başında Moloz ekipleri, temiz Çiğli için iş başında

  Çiğli'de başta boş arsalar, yol kenarları ve çöp konteynerlerinin çevresi olmak üzere ilçenin farklı noktalarına kaçak olarak dökülen molozlar, Çiğli Belediyesi tarafından oluşturulan dört özel ekiple toplanıyor.