Çiğli'de Otomobilde Ceset Bulunması - Son Dakika

Çiğli'de Otomobilde Ceset Bulunması

09.01.2012 14:07
Çiğli'de Otomobilde Ceset Bulunması

İzmir'in Çiğli ilçesi'nde Tufan Göloğlu'nun otomobilinde öldürülmüş halde bulunmasına ilişkin gözaltına alınan 5 kişi adliyeye gönderildi.

İzmir'in Çiğli ilçesi'nde Tufan Göloğlu'nun otomobilinde öldürülmüş halde bulunmasına ilişkin gözaltına alınan 5 kişi adliyeye gönderildi.

Alınan bilgiye göre, olayla ilgili soruşturmayı yürüten Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, cinayetten kısa süre önce Göloğlu ile birlikte eğlenen R.Y. arasında "el şakası" yapma meselesinden çıktığını ve Göloğlu'nun R.Y'yi bıçakla hafif yaraladığını belirledi.

Ekipler, R.Y'nin "barışma" davetine giden Güloğlu'nun daha sonra öldürülmüş olarak bulunduğunu tespit edince, R.Y'yi ve olay günü birlikte olduğu 4 arkadaşını gözaltına aldı.

Zanlılardan bazılarının, barışma davetine gelen Göloğlu'nu minibüse bindirerek darp ettikleri, R.Y'nin de beyzbol sopasıyla dövdüğü Göloğlu'nun ölmesi üzerine, otomobiline bırakarak kaçtıklarını itiraf ettikleri öğrenildi.

Sorgularının ardından servis taşımacılığı yapan R.Y. (32), tesisatçı İ.Ç.

(30), işçi E.A. (30), kahvehane işletmecisi Ü.Ş. (34) ve inşaat işçisi S.B. (40), İzmir Adliyesi'ne gönderildi.

Olayla ilgili 2 kişi daha aranıyor.

- İZMİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çiğli'de Otomobilde Ceset Bulunması - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Fatih Terim'i çılgına çeviren olay! Isınmaya gitmeyen futbolcularına fena patladı 00:23 Fatih Terim'i çılgına çeviren olay! Isınmaya gitmeyen futbolcularına fena patladı Doğu Perinçek, 00:15 Doğu Perinçek, "Bu bir tuzak" deyip büyükelçilerin açıklamasını yorumladı: Geri adım atmadılar Güntekin Onay'dan tarihi gaf! Canlı yayında skandalın eşiğinden dönüldü 23:17 Güntekin Onay'dan tarihi gaf! Canlı yayında skandalın eşiğinden dönüldü
Derbi bitti ama G.Saraylılar bir pozisyonda takılı kaldı! Mostafa Mohamed takımda istenmiyor 22:36 Derbi bitti ama G.Saraylılar bir pozisyonda takılı kaldı! Mostafa Mohamed takımda istenmiyor Son Dakika! ABD, krizi sürdürmekte kararlı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine 22:09 Son Dakika! ABD, krizi sürdürmekte kararlı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine "not edildi" deyip Kavala açıklamasını yenilediler Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomiyle ilgili eleştirilere yanıt: Her evde araba var 19:52 Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomiyle ilgili eleştirilere yanıt: Her evde araba var
Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde programında 18:45 Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde programında "Çocuk benden değil" diyen adam haklı çıktı Halı yıkamaya götürülen halıdan 40 bin TL'lik altın çıktı 17:29 Halı yıkamaya götürülen halıdan 40 bin TL'lik altın çıktı
Advertisement