Cihanbeyli'de Tayini Çıkan Hakimlere Veda Yemeği - Son Dakika

Cihanbeyli'de Tayini Çıkan Hakimlere Veda Yemeği

25.06.2014 10:38
Cihanbeyli'de Tayini Çıkan Hakimlere Veda Yemeği

Konya'nın Cihanbeyli ilçesinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun kararnamesi kapsamında görev süreleri dolan hakimlere veda yemeği verildi.

Konya'nın Cihanbeyli ilçesinde Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK)'nun kararnamesi kapsamında görev süreleri dolan hakimlere veda yemeği verildi.

Soma Hakimliğine atanan Battal Şener, Bilecik'in Gölpazarı ilçesi hakimliğine atanan Mehmet Emin Doğan'a bugün Cihanbeyli'de veda yemeği düzenlendi. Yemeğe Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, Cumhuriyet Savcısı Ali Arslan, Cumhuriyet Savcısı Sebahattin Kılıç, Cihanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Satılmış, Emniyet Amiri Ali Harmancı, adliye personeli, daire amirleri ve emniyet mnnsupları katıldı.

Cihanbeyli'ye yaptığı hizmetlerden dolayı Hakim Battal Şener ve Mehmet Emin Doğan'a teşekkür eden Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, Cihanbeyli'nin daha huzurlu bir ilçe olmasında katkı sağlayan tüm güvenlik güçlerine, Cihanbeyli halkına ve hakimlere teşekkür etti.

Cihanbeyli'de görev yapan tüm kamu görevlilerinin yüreğinde ayrı bir yer ettiğini ifade eden Kale, Cihanbeyli'de kamu hizmeti veren ve daha sonrasında tahin yoluyla ayrılan insanlarla gönül bağının ebedi olduğunu sözlerine ekledi. - KONYA

YORUMLAR
500
Bakan Kasapoğlu: 'Konya'da dünyanın en modern altyapılarına meydan okuyabilecek bir rekabet gücü var' Bakan Kasapoğlu: 'Konya'da dünyanın en modern altyapılarına meydan okuyabilecek bir rekabet gücü var' Bakan Kasapoğlu: 'Bu oyunlar Konya için tarihtir ve bu tarihi birlikte yazdık' Bakan Kasapoğlu: 'Bu oyunlar Konya için tarihtir ve bu tarihi birlikte yazdık' GÜNDEM ÖZETİ / 9 Ağustos 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 9 Ağustos 2022
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Cihanbeyli'de Tayini Çıkan Hakimlere Veda Yemeği - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement