Denizli Belediyespor Antalya'ya Gitti - Son Dakika

Denizli Belediyespor Antalya'ya Gitti

02.01.2012 14:01
Denizli Belediyespor Antalya'ya Gitti

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Denizli Belediyespor, ikinci yarı hazırlıkları için Antalya kampına gitti.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Denizli Belediyespor, ikinci yarı hazırlıkları için Antalya kampına gitti.

Denizli Belediyespor'da devre arası ve yılbaşı tatilinin sona ermesinin ardından bugün toplanan kafile, kamp için Antalya'ya hareket etti.

Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Yaşar Güngör, hareketten önce yaptığı açıklamada, hava şartları elverdiği ölçüde kampın çok iyi geçeceğine inandığını söyledi.

Tesislerde kulüp personeli tarafından uğurlanan kafileye, başkan yardımcısı ve futbol şube sorumlusu Bahtiyar Mat başkanlık yapıyor.

Side'de Kamelya World Otel'de 8 Ocak 2012 tarihine kadar kamp yapacak olan kırmızı beyazlıların, 10 Ocak Salı günü Denizli'de Mardinspor maçının hazırlıklarına başlayacağı öğrenildi.

- DENİZLİ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Antalya'da telefonla dolandırıcılık yapan şüpheli tutuklandı Antalya'da telefonla dolandırıcılık yapan şüpheli tutuklandı Depremzedelerin iftar ve sahurda su ihtiyaçlarını 'ateş savaşçıları' karşılıyor Depremzedelerin iftar ve sahurda su ihtiyaçlarını 'ateş savaşçıları' karşılıyor Antik ve modern yaşamın iç içe olduğu Side'de gezi güzergahı oluşturuluyor Antik ve modern yaşamın iç içe olduğu Side'de gezi güzergahı oluşturuluyor

Son Dakika Yerel Denizli Belediyespor Antalya'ya Gitti - Son Dakika


Advertisement