Denizlispor Kulübü Başkanı Duman: Herhangi Bir Futbolcuyla Anlaşmamız Söz Konusu Değil - Son Dakika
Yerel

Denizlispor Kulübü Başkanı Duman: Herhangi Bir Futbolcuyla Anlaşmamız Söz Konusu Değil

Bank Asya 1.Lig ekiplerinden Denizlispor'un Kulüp Başkanı Yurdal Duman, Gençlerbirliği'nden Sakıp Aytaç ve Ünyespor'dan Uğur Erdoğan ile transfer görüşmelerinin devam ettiğini ifade etti.

02.01.2012 18:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un Kulüp Başkanı Yurdal Duman, Gençlerbirliği'nden Sakıp Aytaç ve Ünyespor'dan Uğur Erdoğan ile transfer görüşmelerinin devam ettiğini ifade ederek, "Herhangi bir futbolcuyla anlaşmamız söz konusu değil" dedi.

Denizlisporlu futbolcular, yılbaşı tatilinin ardından Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri'nde toplandı. Yeşil-beyazlı oyuncular yaptıkları antrenmanla 16 Ocak Pazartesi günü oynayacakları Adanaspor maçının hazırlıklarına başladı.

Kulüp başkanı Duman, yaptığı açıklamada, teknik direktör Osman Özköylü'nün raporu doğrultusunda transfer çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Gençlerbirliği'nden Sakıp Aytaç ve Ünyespor'dan Uğur Erdoğan ile ilgilendiklerini doğrulayan Duman, "Şu anda herhangi bir futbolcuyla anlaşmamız söz konusu değil. Transfer etmek istediğimiz futbolcular var. Transfer komitesinde arkadaşlarımız bu çalışmaları sürdürüyor" dedi

Duman, futbolcuların alacaklarının bir kısmını ödemek için kaynak arayışı içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.

Öte yandan, Denizlispor'da sezon başında sakatlanan genç oyuncular İsmail Baydil ve Ali Helvacı'nın iyileştiği, futbolcuların takımla birlikte antrenmanlara başladığı bildirildi.

- DENİZLİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Denizlispor Kulübü Başkanı Duman: Herhangi Bir Futbolcuyla Anlaşmamız Söz Konusu Değil - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement