Devrekani Myo Ek Binası İçin Geri Sayım Başladı - Son Dakika

Devrekani Myo Ek Binası İçin Geri Sayım Başladı

24.12.2015 11:15
Devrekani Myo Ek Binası İçin Geri Sayım Başladı

Devrekani Meslek Yüksekokul ek binası için TOBB ile 14 Şubat 2013 tarihinde imzalanan protokol, 15 Şubat 2016’da hayat buluyor.

Devrekani Meslek Yüksekokul ek binası için TOBB ile 14 Şubat 2013 tarihinde imzalanan protokol, 15 Şubat 2016'da hayat buluyor.

Projenin ihale aşaması sürecinde verilen ilk etap birim fiyat teklifinin yüksek görülmesi üzerine proje tadilatı yapılarak Kasım ayında ihale onaylandı. Devrekani Belediye Başkanı Mümtaz Aliustaoğlu, Devrekani Meslek Yüksekokul ek binasının yapımına 15 Şubat 2016'da başlanacağını söyledi.

Ek binanın yeni eğitim öğretim yılına rastlayan Kurban Bayramına yetiştirileceğini söyleyen Aliustaoğlu, "Bu vesile ile iki bayramı aynı anda kutlama şansına vakıf olacağız. Devrekani MYO ek binasının ilçemize kazandırılmasında bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen başta TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'na, hemşehrimiz işadamı Remzi Gür'e, Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri'ye ve yönetimine, KATSO eski Başkanı Halil Öztosun ve Yönetim Kurulu'na, KATSO Başkanı Selçuk Arslan ve Yönetim Kurulu'na, Kastamonu Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Seyit Aydın'a, dönemin milletvekilleri AK Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü, Mustafa Gökhan Gülşen, MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, yeni dönem Kastamonu AK Parti Milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir'e, Eski Kastamonu Valisi Sayın Erdoğan Bektaş'a, Kastamonu Valisi Sayın Şehmus Günaydın'a, protokol aşamasında Devrekani'de görev almış Kaymakamlarımız Serdar Kaya, Ercan Erkol ve Ekrem Çeçen'e ve Devrekani'ye MYO Açma ve Geliştirme Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu'na, ilçe halkımıza teşekkür eder, yeni ek okul binamızın ilçemize hayırlar getirmesini dilerim" dedi. - KASTAMONU

Muhalefet, 'Bir daha iktidara oy vermeyeceğim' diyenleri gözüne kestirdi: İktidara itiraz edenlerin yarısı oy verse kazanırız Muhalefet, 'Bir daha iktidara oy vermeyeceğim' diyenleri gözüne kestirdi: İktidara itiraz edenlerin yarısı oy verse kazanırız AK Partili Hamza Dağ: 'AK Parti Türkiye'dir, milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz' AK Partili Hamza Dağ: 'AK Parti Türkiye'dir, milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz' AK Parti'li Dağ: Sandıkta yine birinci parti olacağız -2 AK Parti'li Dağ: Sandıkta yine birinci parti olacağız -2
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Devrekani Myo Ek Binası İçin Geri Sayım Başladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement