Dtso Yönetiminden Rektöre Ziyaret - Son Dakika

Dtso Yönetiminden Rektöre Ziyaret

Dtso Yönetiminden Rektöre Ziyaret
Son Güncelleme: 08.06.2015 11:09

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülkadir Albayrakoğlu, Ekrem Gökçe, Murat Saydam ve Ömer Hacıislamoğlu, Düzce Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı makamında ziyaret etti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülkadir Albayrakoğlu, Ekrem Gökçe, Murat Saydam ve Ömer Hacıislamoğlu, Düzce Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'ı makamında ziyaret etti.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da üniversiteyle tam koordinasyon halinde, iş dünyasının talep ve beklentilerine yönelik olarak eğitim ve proje çalışmalarının devam edeceğini belirten DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar'a yeni görevinde başarılar diledi.

DTSO'DAN MECLİS ÜYELERİ'NE ZİYARET

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, Başkan Yardımcısı Mehmet Danışmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülkadir Albayrakoğlu, Ekrem Gökçe, Murat Saydam ve Ömer Hacıislamoğlu, Meclis Üyelerimizden Ümit Ülgen ve Murat Aydın'ı işyerlerinde ziyaret etti.

Yapılan nezaket ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Ümit Ülgen ve Murat Aydın, DTSO Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. - DÜZCE

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Dtso Yönetiminden Rektöre Ziyaret - Son Dakika


Advertisement