Efeler'de, Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi - Son Dakika

Efeler'de, Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi

23.03.2022 14:53
Efeler'de, Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin başkanlığında gerçekleştirilen Mart ayı Muhtarlar Toplantısı'nda muhtarlara Aile İçi Şiddet Farkındalık Eğitimi verildi.

Efeler Kaymakamı Cemal Şahin başkanlığında gerçekleştirilen Mart ayı Muhtarlar Toplantısı'nda muhtarlara Aile İçi Şiddet Farkındalık Eğitimi verildi.

Efeler Kaymakamlığı ve Aydın Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü koordinesinde Mart ayı Muhtarlar Toplantısı Efeler Kaymakamı Cemal Şahin başkanlığında gerçekleştirildi. Efeler Kaymakamlığı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen farkındalık eğitiminde, kadına yönelik şiddetin boyutları ve türleri, şiddetin doğurduğu sonuçlar, şiddet gören kadının başvurabileceği kurum ve kuruluşlar, kadına yönelik şiddetin önlenmesi ve kadına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Kadına yönelik şiddetin toplumsal bir sorun olduğuna dikkat çekilen toplantıda muhtarlar aldıkları farkındalık eğitimi ile mahallelerinde şiddet gören kadınlara destek olacak. Toplantıda, Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele kapsamında bütün kamu ve kuruluşların, sivil toplum örgütlerinin ve toplumun bütüncül bir yaklaşımla ve koordineli bir şekilde çalışması gerektiğinin vurgusu da yapıldı. - AYDIN

YORUMLAR
500
Efeler 09'dan sol bek takviyesi Efeler 09'dan sol bek takviyesi Hatalı araç kullanan sürücüler, dronedan kaçamadı Hatalı araç kullanan sürücüler, dronedan kaçamadı Aydın'ın Mustafa amcası 17 yıldır Aydınlıları serinletiyor Aydın'ın Mustafa amcası 17 yıldır Aydınlıları serinletiyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Efeler'de, Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirildi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement