Eğitim Bir-Sen'den Öğretmenlere Moral Kahvaltısı - Son Dakika
Yerel

Eğitim Bir-Sen'den Öğretmenlere Moral Kahvaltısı

Eğitim Bir-Sen\'den Öğretmenlere Moral Kahvaltısı

Manisa’nın Selendi ilçesinde bu sezon atama ile ilçede göreve başlayan aday öğretmenler, Eğitim Bir-Sen Selendi Şubesi’nin kahvaltısında bir araya geldi.

09.11.2014 13:54

Manisa'nın Selendi ilçesinde bu sezon atama ile ilçede göreve başlayan aday öğretmenler, Eğitim Bir-Sen Selendi Şubesi'nin kahvaltısında bir araya geldi.

Eğitim Bir-Sen Selendi Şubesi, Manisa'nın Selendi ilçesinde bu sezon atama ile ilçede göreve başlayan aday öğretmenlerle kahvaltıda buluştu. Temel Eğitim Sınavı öncesi sendikanın Atatürk Caddesindeki hizmet binasında bir araya gelen öğretmenler moral depoladı. Burada yeni gelen öğretmenlere konuşma yapan sendikanın ilçe başkanı Murat Daban, "Değerli öğretmen arkadaşlarım hepiniz ilçemize hoş geldiniz. Görevlerinizde başarılar dilerim. Sendika mücadele ve hak arama örgütüdür. Sizlerin iş yerlerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlara yardımcı olma örgütüdür. Bizim sendikamız medeniyet ve kültür değerlerine bağlı bir örgüttür. Topluma karşı sorumlu bir sendikadır. İbadet ve düşünce özgürlüğünü savunan bir sendikadır. Amacımız bugünü kurtarmak değil yarınları inşa etmektir. Biz sizlerle büyük bir aileyiz ve sizlerin desteğiyle yetkili sendikayız. Acılarımızı ve sevinçlerimizi paylaşmaya ortak olmak istiyoruz. Sizleri de bu büyük ve güçlü ailenin birer ferdi olmaya davet ediyorum" dedi. Öğretmenler de kahvaltıyı hazırlayan sendika yönetimine teşekkür etti. Kahvaltıya Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhsin Kasap ile sendikanın yönetim kurulu üyeleri katıldı. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Eğitim Bir-Sen'den Öğretmenlere Moral Kahvaltısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement