'Emirdağ Sempozyumu" Eskişehir'de Kitaplaştırıldı - Son Dakika
Yerel

'Emirdağ Sempozyumu" Eskişehir'de Kitaplaştırıldı

\'Emirdağ Sempozyumu" Eskişehir\'de Kitaplaştırıldı

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ile, Eskişehir Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) tarafından düzenlenen ’Emirdağ Sempozyumu’ bildirileri, bir kitapta toplanarak yayımlandı.

10.05.2016 11:00

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ile, Eskişehir Emirdağ Kültür ve Sanat Derneği (ESAB) tarafından düzenlenen 'Emirdağ Sempozyumu' bildirileri, bir kitapta toplanarak yayımlandı.

Emirdağ hakkında; Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) öğretim üyelerinin sunduğu 14 bildirinin yer aldığı ve 286 sayfadan oluşan kitap, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi'nin destekleriyle Eskişehir'de bastırıldı. 'Emirdağ Sempozyumu' kitabının girişinde; ESAB Başkanı Ahmet Urfalı, Emirdağ Kent Konseyi Başkanı Ahmet Yiğiter, Emirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil İbrahim Aktepe, Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile Emirdağ Kaymakamı Akın Ağca tarafından yapılan açılış konuşmaları yer alıyor. Emirdağ Sempozyumun moderatörlüğünü yapan Eskişehir Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Necdet Sağlam, Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür ve Prof. Dr. Erol Kutlu'nun değerlendirmelerinin de bulunduğu 'Emirdağ Sempozyumu' kitabı, yapılacak bir toplantıda tanıtılarak ücretsiz olarak dağıtılacak.

ESAB Başkanı Ahmet Urfalı ; 'Emirdağ Sempozyumu' kitabı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Eskişehir'de yapılan sosyal ve kültürel her etkinliğimizde yakın ilgi, yardım ve alakasını gördüğümüz Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç'a, Eskişehir'de üniversitelerde öğretim üyesi olan hocalarımıza, katılımcılara, 'Emirdağ Sempozyumu' kitabının oluşumunda ve basılmasında emeği geçen herkese, bir kez daha teşekkür ederim" dedi. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 'Emirdağ Sempozyumu' Eskişehir'de Kitaplaştırıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement