Eskişehir'de Vatandaşlar Yılbaşında Sokak Sanatçıları Eşliğinde Eğlendi - Son Dakika
Yerel

Eskişehir'de Vatandaşlar Yılbaşında Sokak Sanatçıları Eşliğinde Eğlendi

Eskişehir'de vatandaşlar yılbaşında sokak sanatçıları eşliğinde eğlendi Eskişehir'de 2018 coşkuyla karşılandıESKİŞEHİR - Eskişehir Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde vatandaşlar 2018 yılını coşkuyla karşıladı.

01.01.2018 03:29

Eskişehir'de vatandaşlar yılbaşında sokak sanatçıları eşliğinde eğlendi

Eskişehir'de 2018 coşkuyla karşılandı

ESKİŞEHİR - Eskişehir Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde vatandaşlar 2018 yılını coşkuyla karşıladı.

Adalar mevkiinde toplanan vatandaşlar müzik eşliğinde eğlenirken ortaya renkli görüntüler çıktı. Sokak müzisyenlerine eşlik eden kalabalık, şarkıları hep birlikte söyledi. Soğuk havaya aldırış etmeden yeni yılı sokakta bekleyen vatandaşlar doyasıya eğlendi.

"Sokak müzisyenliğini seviyorum"

Yeni yıla sokakta gitar çalarak giren sokak müzisyeni Hakan Gültekin, yeni yıldan beklentilerinin çok büyük olduğunu söyledi. Gültekin, "Yeni yıldan beklentilerim çok büyük. Sınavlarım vardı, onlara çalışmaya çalıştım fakat çalışamadım. Sokak müzisyenliğini seviyorum. Harçlığımı çıkarmama yardımcı oluyor. Günün birinde belki de çok iyi yerlere gelsem de bu işi yapmaya devam edeceğime eminim. Matematik bölümü öğrencisiyim. İnşallah okulum bu sene bitecek. Okulumun bitmesi hayatımda güzel şeylere sebep olacak diye düşünüyorum. Yeni yıldan beklentim daha özgür bir Türkiye olsun" dedi.

Eskişehir\'de Vatandaşlar Yılbaşında Sokak Sanatçıları Eşliğinde Eğlendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Eskişehir'de Vatandaşlar Yılbaşında Sokak Sanatçıları Eşliğinde Eğlendi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement