Esnaf'tan Dicle Edaş'a Teşekkür Plaketi - Son Dakika

Esnaf'tan Dicle Edaş'a Teşekkür Plaketi

24.03.2016 14:02
Esnaf'tan Dicle Edaş'a Teşekkür Plaketi

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Diyarbakır Oto ve Marangozcular Sanayi Sitesi’nin ihtiyaca cevap vermeyen elektrik altyapısının yenilenmesinin ve yeni yapılan MEGA Sanayi Sitesi’ni enerji altyapısının tamamlanması nedeniyle Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel ile Diyarbakır İl Müdürü Bülent Uğur Yaka’yı makamlarında ziyaret ederek, teşekkür etti.

Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Diyarbakır Oto ve Marangozcular Sanayi Sitesi'nin ihtiyaca cevap vermeyen elektrik altyapısının yenilenmesinin ve yeni yapılan MEGA Sanayi Sitesi'ni enerji altyapısının tamamlanması nedeniyle Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel ile Diyarbakır İl Müdürü Bülent Uğur Yaka'yı makamlarında ziyaret ederek, teşekkür etti.

DESOB Başkanı Alican Ebedinoğlu, ilk olarak Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel'i ziyaret etti. Kısa adı MEGA olan Diyarbakır Mermerciler Metalciler ve Gıda İmalatçıları Küçük Sanayi Sitesi'ne ait elektrik şebekesinin tamamlanmasında gösterdikleri çabadan dolayı teşekkürlerini ileten Ebedinoğlu, "Göstermiş olduğunuz bu başarılı çalışmalardan dolayı esnafımız adına sizlere teşekkür ediyorum" dedi.

Ebedinoğlu, daha sonra Dicle EDAŞ Genel Müdürü Karagüzel'e esnaflar adına bir teşekkür plaketi verdi.

Ebedinoğlu'na bu jestinden dolayı teşekkür eden Genel Müdür Murat Karagüzel, şirketlerinin her zaman esnafların yanında olduğunu belirtti.

SANAYİ SİTELERİNİN ENERJİ ALTYAPISI ÖNEMLİ

Ebedinoğlu, daha sonra DESOB yönetim kurulu üyesi Cahit Pekkolay ile birlikte Dicle Elektrik Dağıtım Diyarbakır İl Müdürü Bülent Uğur Yaka'yı ziyaret etti. MEGA Sanayi Sitesi'nde yapılan çalışmalardan dolayı teşekkürlerini ileten Ebedinoğlu, İl Müdürü Yaka'ya da bir teşekkür plaketi verdi. Ebedinoğlu, DESOB tarafından önemle takip edilen Diyarbakır Oto ve Marangozcular Sanayi Sitesi'nin elektrik altyapısının ihale aşamasında olduğuna dikkat çekti. Ebedinoğlu, "Bu sanayi sitelerimizin artık ihtiyaca cevap vermeyen elektrik alt yapılarının yenilenecek olması, bizler için çok sevindirici bir durumdur" diye konuştu.

İl Müdürü Bülent Uğur Yaka da esnafa hizmet vermeye devam edeceklerini belirterek, gösterilen duyarlılıktan ötürü teşekkürlerini iletti. - DİYARBAKIR

YORUMLAR
500
Uyuşturucu sevkiyatı polise takıldı Uyuşturucu sevkiyatı polise takıldı Diyarbakır ve Bingöl'de Uluslararası Aile Haftası yürüyüşü düzenlendi Diyarbakır ve Bingöl'de Uluslararası Aile Haftası yürüyüşü düzenlendi SGK İl Müdürü Merttir 'İnsanlarda sosyal güvenlik bilincini oluşturacağız' SGK İl Müdürü Merttir 'İnsanlarda sosyal güvenlik bilincini oluşturacağız'

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Esnaf'tan Dicle Edaş'a Teşekkür Plaketi - Son Dakika


Advertisement