Gebze'de Temizlik İşleri İnternetten Takip Edilecek - Son Dakika

Gebze'de Temizlik İşleri İnternetten Takip Edilecek

26.01.2012 13:20
Gebze'de Temizlik İşleri İnternetten Takip Edilecek

Gebze Belediyesinin Gebze Temizlik Kontrol Sistemi (GETKOS) ile temizlik işleri internetten takip edilebilecek.

Gebze Belediyesinin Gebze Temizlik Kontrol Sistemi (GETKOS) ile temizlik işleri internetten takip edilebilecek.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, temizlik işlerinin denetiminin halka açılacağı belirtilerek, GETKOS projesinin hayata geçirileceği ifade edildi.

Açıklamada, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde işlerlik kazanması planlanan proje sayesinde Gebze halkının belediyeye ait temizlik araçlarını internet üzerinden takip edebileceği, istediği herhangi bir sokağa temizlik aracının giriş-çıkış saatlerini öğrenebileceği bildirildi.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"GETKOS uygulamasını kullanan vatandaşlar, internet bağlantısıyla araç takip sayfasından bulunduğu mahalleyi, sokağı veya caddeyi seçerek, o bölgeye gelen temizlik aracının saatlerini, plakasını ve personel bilgisini öğrenebilecek. Bu bilgilerin yanı sıra temizlik aracının güzergahını internet üzerinden gözlemleyebilecek. Temizlik ve çöp toplama hizmetlerine ilişkin sorunla karşılaşan vatandaşlar, sistemde bulunan 'bize ulaşın' sekmesinden direkt olarak Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkililerine ulaşarak şikayetlerini online olarak iletebilecek.

Proje fizibilite çalışmalarının tamamlanmasının ardından Gebzeliler'in hizmetine sunulacak."

- KOCAELİ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Gebze'de zabıtalar marketleri denetliyor Gebze'de zabıtalar marketleri denetliyor Kocaeli'de uyuşturucu operasyonları: 3 tutuklama Kocaeli'de uyuşturucu operasyonları: 3 tutuklama Kocaeli'de uyuşturucu operasyonlarında yakalanan 3 zanlı tutuklandı Kocaeli'de uyuşturucu operasyonlarında yakalanan 3 zanlı tutuklandı

Son Dakika Yerel Gebze'de Temizlik İşleri İnternetten Takip Edilecek - Son Dakika


Advertisement