Gençler Uçurtma Şenliğine Katıldı - Son Dakika

Gençler Uçurtma Şenliğine Katıldı

09.04.2012 15:00
Gençler Uçurtma Şenliğine Katıldı

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi üyesi gençler Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167.yıldönümü ve "Polis Haftası" etkinlikleri kapsamında Ekşisu mesire alanı yolu üzerinde bulunan Çakırman Köyü mevkiinde...

Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi üyesi gençler Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıldönümü ve "Polis Haftası" etkinlikleri kapsamında Ekşisu mesire alanı yolu üzerinde bulunan Çakırman Köyü mevkiinde geleneksel olarak düzenlenen uçurtma şenliğine katıldılar. Şenlik öncesi Erzincan Gençlik Merkezi bünyesinde uçurtmalarını kendileri yapan gençler şenlik alanında uçurtmalarını en yükseğe çıkarmak için kıyasıya yarıştılar.

Yoğun katılımın olduğu şenlikte gökyüzünü birbirinden renkli uçurtmalar süslerken şenliğe Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu ve Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Müdür Vekili Yasin Özdemir katılarak gençler ile birlikte uçurtma uçurtmanın keyfini yaşadılar. Düzenlenen şenlik ile ilgili olarak açıklama yapan Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Atanur Köseoğlu; "Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi üyesi gençlerimiz uçurtma şenliğinde bir taraftan uçurtmalarını uçururken bir taraftan da doğa ile iç içe yaşamış oldular. Gençlerimizin mutlu olması bizleri de mutlu eder düşüncesi ile gençlerimizin mutluluğu ve gelişimine yönelik her türlü faaliyete destek veriyoruz. Gençlerimize yönelik bu tür etkinliklere devam edeceğiz. Bu uçurtma şenliği vesilesi ile Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıldönümünü kutluyor emniyet mensuplarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

(CM-

09.04.2012 14: 40: 22

TSI

NNNN - ERZİNCAN

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Otogarda ipte asılı halde bulunan genç hastaneye kaldırıldı Otogarda ipte asılı halde bulunan genç hastaneye kaldırıldı Erzincan'da fuhuş batağına sürüklenen 5 kadın kurtarıldı, 2 kişi tutuklandı Erzincan'da fuhuş batağına sürüklenen 5 kadın kurtarıldı, 2 kişi tutuklandı ÖLÜ DOMUZUN CİP ARKASINDA SÜRÜKLENMESİNE SORUŞTURMA ÖLÜ DOMUZUN CİP ARKASINDA SÜRÜKLENMESİNE SORUŞTURMA

Son Dakika Yerel Gençler Uçurtma Şenliğine Katıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement