Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Emür Açıklaması - Son Dakika
Yerel

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Emür Açıklaması

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emür, "Vali Dursun Ali Şahin'den aldığımız güç ve yetkilerle uyumlu, ahenkli çalışma sistemimizi bu yıl da sürdüreceğiz" dedi.

03.01.2012 13:28
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emür, "Vali Dursun Ali Şahin'den aldığımız güç ve yetkilerle uyumlu, ahenkli çalışma sistemimizi bu yıl da sürdüreceğiz" dedi.

Emür, İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda, müdürlerin katılımıyla gerçekleştirdiği toplantıda yaptığı konuşmada, 2011 yılında birçok başarılı çalışmaya imza attıklarını, aynı başarıyı bu yıl da göstereceklerini belirtti.

Geçen yıl yapılan çalışmalar, uygulamaya koyulan projeler ve planların başarıyla yürütüldüğünü ifade eden Emür, şöyle konuştu:

"Cumhuriyetimizin kurucu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Az zamanda çok ve büyük işler yaptık' sözünden hareketle, İl Özel İdaresi'nde gerçekten az zamanda çok ve büyük işler yaptık. Bu işlerin en büyüğü ve en güzeli hiç kuşkusuz özel idaremizde çalışma barışını temin etmektir. Valimiz sayın Dursun Ali Şahin'den aldığımız güç ve yetkilerle, uyumlu, ahenkli çalışma sistemimizi bu yıl da sürdüreceğiz. Bu sistemin bozulmasına geri kalmasına, asla ama asla müsaade etmeyeceğiz. Bozan her kim olursa mutlaka sistem içinde çözüm arayacak ve gerekenleri yapacağımızdan herkesin emin olmasını istiyorum. Tek gayemiz halkımıza hizmet etmektir."

Toplantıda, 2012 yılı çalışma planları ve projeler görüşüldü.

- GİRESUN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Emür Açıklaması - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement