Gönen'de fırtına ve yağış etkili oldu - Son Dakika

Gönen'de fırtına ve yağış etkili oldu

15.08.2022 17:27

Gönen'de fırtına ve yağış etkili oldu Balıkesir'in Gönen ilçesinde kısa sürede yağan yağış hayatı olumsuz etkiledi.

Gönen'de fırtına ve yağış etkili oldu

BALIKESİR - Balıkesir'in Gönen ilçesinde kısa sürede yağan yağış hayatı olumsuz etkiledi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden Balıkesir il geneli için yapılan uyarılarda vatandaşlar bilgilendirilmişti. Marmara bölgesinde etkili olan yağış ve fırtına kısa süreliğine hayatı olumsuz etkiledi. İlçede fırtına ve etkili olan yağış sokak aralarında su birikintilerine sebep olurken trafikte sürücüler zor anlar yaşadı.

YORUMLAR
500
Kategori 4 seviyesindeki Ian Kasırgası, Florida'ya ulaştı! Milyonlar tahliye ediliyor Kategori 4 seviyesindeki Ian Kasırgası, Florida'ya ulaştı! Milyonlar tahliye ediliyor Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Balıkesir'de gençlerle buluştu Açıklaması Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, Balıkesir'de gençlerle buluştu Açıklaması 28. Ayvalık Uluslararası Engelliler Şenliği başladı 28. Ayvalık Uluslararası Engelliler Şenliği başladı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gönen'de fırtına ve yağış etkili oldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement