Gümüşhane İl Özel İdaresi Bayramlaştı - Son Dakika
Yerel

Gümüşhane İl Özel İdaresi Bayramlaştı

Gümüşhane İl Özel İdaresi Bayramlaştı

Gümüşhane İl Özel İdaresi tarafından geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin ardından mesainin başladığı ilk günde işçi ve işveren katılımı ile gerçekleşti.

21.10.2013 10:39

Gümüşhane İl Özel İdaresi tarafından geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni 9 günlük Kurban Bayramı tatilinin ardından mesainin başladığı ilk günde işçi ve işveren katılımı ile gerçekleşti.

Kuruma ait sosyal tesiste düzenlenen bayramlaşma törenine İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ekrem Akdoğan, Genel Sekreter Yardımcıları Bayram Akçay, Selahattin Kocaman, sendika temsilcisi İlyas Kocaman, birim müdürleri ve personel katıldı.

"DEVASA BİR KURUMUZ, DAHA FAZLA ALIN TERİ VE EMEK AKITMAMIZ GEREKİYOR"

Burada personeline seslenen Genel Sekreter Akdoğan, 5302 sayılı kanunla Özel İdare ve Köy Hizmetleri kurumlarının birleşerek devasa bir kurum oluştuğunu belirterek, "Bu kurumun kanun, yönetmelikle verilen yetkilerle birlikte sorumluluğu arttı. Bu sorumlulukların altından kalkabilmemiz için hepimizin biraz daha aktif olması gerekiyor. Alın terimizi ve emeğimizi biraz daha fazla akıtmamız gerekiyor." dedi.

"BİRÇOK ZORLUĞUN ALTINDAN ALNIMIZIN AKIYLA KALKTIK"

Geçtiğimiz yıllarda personelin özverili çalışmalarıyla birçok zorluğun altından alınlarının akıyla kalktıklarını dile getiren Akdoğan, "İnşallah bu yıl da aynı çalışmalarla birlikte bu zorlukların altından kalkacağız. 2013 yılının değerlendirmesini önümüzdeki aylarda yaparak performansımızı belirleyeceğiz." diye konuştu.

Akdoğan, işçilere her toplantıda yaptığı gibi bu toplantıda da iş güvenliği konusunda uyarısını yaparak "Her toplantıda belirttiğim üzere çalışmalarımızda iş güvenliği en büyük önceliğimiz olmalı." ifadelerini kullandı.

Bayramların dargın ve küskünlerin barıştığı, yardımlaşma ve dayanışma duygusunun doruk noktasına ulaştığı günler olduğuna vurgu yapan Akdoğan, "Bu vesile ile hepinizin geçmiş Kurban Bayramını kutluyorum." diyerek sözlerini sonlandırdı.

Yol-İş Sendika Temsilcisi İlyas Kocaman'ın da işçiler adına yaptığı konuşmanın ardından tüm personel kendi arasında bayramlaştı. - GÜMÜŞHANE

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gümüşhane İl Özel İdaresi Bayramlaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement