İzmit Belediyesi, Vatandaşları İstiridye Mantarı ile Buluşturuyor - Son Dakika

İzmit Belediyesi, Vatandaşları İstiridye Mantarı ile Buluşturuyor

23.05.2022 09:42
İzmit Belediyesi, Vatandaşları İstiridye Mantarı ile Buluşturuyor

İzmit Belediyesi Çınar Ekibi, Yenişehir Mahallesi ve Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde vatandaşlara belediyenin kendi üretimi olan istiridye mantarından dağıttı.

İzmit Belediyesi Çınar Ekibi, Yenişehir Mahallesi ve Mehmet Ali Paşa Mahallesi'nde vatandaşlara belediyenin kendi üretimi olan istiridye mantarından dağıttı.

İzmit Belediyesi, çalışmaların aralıksız devam ettiği mantar üretim tesisinden toplanan istiridye mantarlarını, Yenişehir Mahallesi ve Mehmet Ali Paşa Mahallesi'nde kurduğu stantlarda vatandaşlarla buluşturdu. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren mantar üretim tesisinde üretilen protein bakımından zengin istiridye mantarı, vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

ÇINAR HALK MARKET'TE SATIŞI SÜRÜYOR

Gün içerisinde iki farklı bölgede istiridye mantarını vatandaşlarla buluşturan İzmit Belediyesi Çınar Ekibi, 600 kilogram mantar dağıttı.

İlerleyen günlerde İzmit'in diğer bölgelerinde dağıtım gerçekleştirmeye devam edecek olan İzmit Belediyesi, zmit Çınar Halk Market'te de istiridye mantarlarının satışını sürdürüyor.

YORUMLAR
500
TIR devrildi, yol kapandı TIR devrildi, yol kapandı Son dakika haber: Diyarbakır'da çıkan taşlı sopalı kavgada 1'i ağır 13 kişi yaralandı Son dakika haber: Diyarbakır'da çıkan taşlı sopalı kavgada 1'i ağır 13 kişi yaralandı Kocaelispor'da stadyum zemini hibrit çime dönüyor Kocaelispor'da stadyum zemini hibrit çime dönüyor
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel İzmit Belediyesi, Vatandaşları İstiridye Mantarı ile Buluşturuyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement