Kadıköy'de Tiyatro, Özgürlük Parkı'nda Başlıyor - Son Dakika

Kadıköy'de Tiyatro, Özgürlük Parkı'nda Başlıyor

22.06.2022 12:51
Kadıköy'de Tiyatro, Özgürlük Parkı'nda Başlıyor

Kadıköy Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen ve büyük bir ilgiyle izlenen tiyatro etkinlikleri, bu yıl Selamiçeşme Özgürlük Parkı'nda 1 Temmuz’da başlayacak, 15 Eylül’e kadar devam edecek.

Kadıköy Belediyesi'nin desteğiyle düzenlenen ve büyük bir ilgiyle izlenen tiyatro etkinlikleri, bu yıl Selamiçeşme Özgürlük Parkı'nda 1 Temmuz'da başlayacak, 15 Eylül'e kadar devam edecek.

Birçok usta oyuncunun yer aldığı tiyatro etkinliklerinde, Tatbikat Sahnesi - Bir Delinin Hatıra Defteri, Dostlar Tiyatrosu - Yaşamaya Dair, Ahmet Arif – Şahdamarım, Baba Sahne - Bir Baba Hamlet, Yolcu Tiyatro - Gomidas, Boa Sahne - Misket, Semaver Kumpanya - Kuşlar gibi birçok oyun sahnelenecek.

Tiyatro oyunlarının yanı sıra Doğu Demirkol, Emre Karayel, Zafer Algöz ve Can Yılmaz gibi oyuncuların da stand up gösterileri olacak. Tiyatro ve stand up gösterilerinin yanı sıra müzikaller de seyircilerle buluşacak.

Ayrıntılı programa, https://bit.ly/3Oc0u2R linkinden ulaşılabilecek.

YORUMLAR
500
ÖSYM'den beklenen haber! KPSS tarihi belli oldu ÖSYM'den beklenen haber! KPSS tarihi belli oldu Sıla Türkoğlu Hakkında Flaş İddia! Sıla Türkoğlu Hakkında Flaş İddia! 6. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 15-18 Eylül Arasında Yapılacak 6. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı 15-18 Eylül Arasında Yapılacak
Kaynak: ANKA

Son Dakika Yerel Kadıköy'de Tiyatro, Özgürlük Parkı'nda Başlıyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement