"Kadın ve Sanat" Çalıştayı Yapıldı - Son Dakika

"Kadın ve Sanat" Çalıştayı Yapıldı

09.03.2016 17:36
"Kadın ve Sanat" Çalıştayı Yapıldı

Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi tarafından 8 Mart Kadınlar Günü olması münasebetiyle "Kadın ve Sanat Çalıştayı" düzenlendi.

Dicle Üniversitesi Ziya Gökalp Eğitim Fakültesi tarafından 8 Mart Kadınlar Günü olması münasebetiyle "Kadın ve Sanat Çalıştayı" düzenlendi. Toplamda üç gün sürecek ve atölyelerde eğitimli olarak gerçekleşecek çalıştayda öğrenciler hocalardan uygulamalı bilgiler edinecek.

Çalıştayın ilk gününde üç atölyede üç farklı çalışma yapıldı. Seramik atölyesinde Doç. Dr. Evren Daşdağ'ın da katılımı ile Yasemin Aslan Bakiri "Çamurlu Uygulamalar", Ayfer Kalsın ise "Kağıt Katkılı Porselen Çamurlu Deneysel Uygulamalar" konusunda öğrencilerle çalışmalar yaptı.

Heykel atölyesinde Yönetici Sanatçı Elif Çete "Büst Yapımı" konusunda model çizimi ile uygulamalı çalışma yaparken, Temel Sanat atölyesinde de Kolaj çalışması ile Pınar Akdemir ve Öğretim görevlisi Emine Dilek Yalçın çizim üzerine çalışma gerçekleştirdi.

Üç gün boyunca yapılacak atölye çalışmalarında üretilen eserler sergilenecek.

YORUMLAR
500
Maçı kaybeden öğrencisine yumruk atan antrenör disipline sevk edildi: Soruşturma bitene kadar tekvando ile ilgili bir görevde bulunamayacak Maçı kaybeden öğrencisine yumruk atan antrenör disipline sevk edildi: Soruşturma bitene kadar tekvando ile ilgili bir görevde bulunamayacak Diyarbakır'da öğrencisini dövdüğü iddia edilen antrenör ve öğrenci konuştu Diyarbakır'da öğrencisini dövdüğü iddia edilen antrenör ve öğrenci konuştu MMG Diyarbakır Şube Başkanı Çelebi'den bilişim vadisine katılım çağrısı MMG Diyarbakır Şube Başkanı Çelebi'den bilişim vadisine katılım çağrısı
Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel 'Kadın ve Sanat' Çalıştayı Yapıldı - Son Dakika


Advertisement