"Kafeye gidiyorum" diyerek evden çıkıp sırra kadem bastı! - Son Dakika

"Kafeye gidiyorum" diyerek evden çıkıp sırra kadem bastı!

22.11.2021 14:15

Zonguldak'ta 4 yıl önce "İnternet kafeye gidiyorum" diyerek evden çıkan 16 yaşındaki Nesrin Koçaklı'dan halen haber alınamadı. 16 yaşındaki Nesrin Koçaklı'nın annesi Yeter Koçaklı, "Allah rızası için ben kızımın bulunmasını istiyorum. En azından ölüsünü bulsunlar ki bir mezar olsun. Kızım için yanıp tutuşuyorum" ifadelerini kullandı.

Zonguldak'ın Mithatpaşa Mahallesi'nde yaşayan 16 yaşındaki Nesrin Koçaklı, 2017 yılının Ocak ayında "İnternet kafeye gidiyorum" diyerek evden ayrıldı. En son internet kafenin bulunduğu sokakta görülen Koçaklı'dan bir daha haber alınamadı.

"HER YERE BAŞVURDUK SONUÇ ALAMADIK"

Kızı için yanıp tutuştuğunu ifade eden Anne Yeter Demir, "Kızım kaybolalı dört yıl oldu. Ancak ne düşmanı ne de kendisine ulaşabildik. Her yere başvurduk ancak hiçbir sonuç alamadık. Müge Anlı'ya başvurduk kendisinden yardım bekliyoruz. Dört yıl önce kızım internet kafeye gidiyorum diye evden çıkmıştı ama internet kafeye gitmemiş arkadaşı ile liman arkasına gitmiş. Şüpheli olduğu için Samet'i tutukladılar ardından da serbest bırakıldı.

"EN AZINDAN ÖLÜSÜNÜ BULSUNLAR Kİ BİR MEZARI OLSUN"

Aradan dört yıl geçmesine rağmen kızım unutuldu kimse ne arıyor ne de soruyor. Allah rızası için ben kızımın bulunmasını istiyorum. En azından ölüsünü bulsunlar ki bir mezar olsun. Kızım için yanıp tutuşuyorum. Cumhurbaşkanımız da bizlere yardımcı olsun ve sesimizi duysun" diye konuştu.

YORUMLAR
500

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 'Kafeye gidiyorum' diyerek evden çıkıp sırra kadem bastı! - Son Dakika


Advertisement