Kars'ta şehiriçi yollarda sıcak asfalt atılıyor - Son Dakika

Kars'ta şehiriçi yollarda sıcak asfalt atılıyor

30.06.2022 12:02
Kars'ta şehiriçi yollarda sıcak asfalt atılıyor

Kars'ta şehir içi yollarda sıcak asfalt çalışmaları başladı.

Kars'ta şehir içi yollarda sıcak asfalt çalışmaları başladı. Belediye ekiplerin asfalt söküm makinesiyle sökülen yollar yeniden sıcak asfalt oluyor.

Kars Belediye Başkanlığı'nca 2022 yılı yol yapım ve altyapı çalışmaları çerçevesinde Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) Asfalt serim çalışması Halitpaşa Caddesi Eski Garajlar bölgesinden başladı.

Halitpaşa Caddesi'nde devam eden asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyen Vali/Belediye Başkan Vekili Türker Öksüz, çalışmaların biran evvel bitirilmesini istedi. Öksüz, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.

Öte yandan Kars'ta geçen yıl yapılan ve deformasyona uğrayan yollar başta olmak üzere kent merkezinde enerji nakil hatlarının yer altına alınması projesi bağlamında bulunan bölgeler belediye ekiplerince Bitümlü Sıcak Asfalt (BSK) yol yapım, kilit parke yol, kaldırım ile bazalt kaldırım çalışmaları yapılıyor. Yapılan çalışmaların kısa sürede bitirilmesi planlanıyor. - KARS

YORUMLAR
500
Kars'ta bir otomobilde kaçak sigara yakalandı Kars'ta bir otomobilde kaçak sigara yakalandı Kaymakam Karakaş köylerde incelemelerde bulundu Kaymakam Karakaş köylerde incelemelerde bulundu Kars'ta sarı ve yeşil tonlara bürünen ayçiçeği tarlaları böyle görüntülendi Kars'ta sarı ve yeşil tonlara bürünen ayçiçeği tarlaları böyle görüntülendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kars'ta şehiriçi yollarda sıcak asfalt atılıyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement