Kelesli Güreşçiler Bursa'nın Gururu Oldu - Son Dakika
Yerel

Kelesli Güreşçiler Bursa'nın Gururu Oldu

Kelesli Güreşçiler Bursa\'nın Gururu Oldu

Keles Davut Zeki Akpınar Yatılı İlköğretim Okulu Güreş Takımı Öğrencileri, Grekoromen Türkiye Şampiyonası'nda Dereceye Girerek, Bursa'nın Gururu Oldu.

03.05.2008 15:52

Keles Davut Zeki Akpınar Yatılı İlköğretim Okulu Güreş takımı öğrencileri, Grekoromen Türkiye Şampiyonası'nda dereceye girerek, Bursa'nın gururu oldu.

ıÜüKeles Davut Zeki Akpınar Yatılı İlköğretim Okulu Güreş takımı öğrencileri, başarılarına bir yenisini daha ekledi. 13-14 yaş okullararası Grekoromen Türkiye Şampiyonası, 30 ilden, 150 sporcunun katılımıyla yapıldı. Şampiyonaya 32 kiloda katılan Ahmet Taşdemir, kategorisinde Türkiye birincisi olurken, aynı kiloda Mehmet Çuhadar ise sakatlığından dolayı finallere kalamadı ve Türkiye 5.'si oldu. 35 kiloda mücadele eden Himmet Duruaslan ise Türkiye 2.'si oldu.

Dereceye giren sporcular, Keles halkının araç konvoyuyla karşılandı ve okulları önünde düzenlenen törenle ödülleri verildi. Keles Kaymakamı Akın Ağca, Keles Belediye Başkanı Mustafa Bektaş, İlçe jandarma Bölük Komutanı Hakan Çıra, dereceye giren sporcuları altınla ödüllendirdi. Takım antrenörü Fedai Din, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da başarılarına bir yenisini ekledikleri için büyük sevinç yaşadıklarını belirterek, yeterli imkanları olsa daha büyük başarılara imza atacakların kaydetti.

(EY-OMR) 03.05.2008 15:40 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kelesli Güreşçiler Bursa'nın Gururu Oldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement