Kırkağaç'ın Marka Takımı, İlk Toplantısını Yaptı - Son Dakika
Yerel

Kırkağaç'ın Marka Takımı, İlk Toplantısını Yaptı

Kırkağaç\'ın Marka Takımı, İlk Toplantısını Yaptı

Manisa Valiliği'nin "Turizm Seferberliği ve Markalaşma Projesi" kapsamında; Kırkağaç'ın önemli tarihi, kültürel, doğal ve beşeri zenginliklere sahip olan yerlerinin tespit etmek ve değerlendirme yapmak, görüş ve öneriler geliştirmek için Kaymakam...

25.04.2012 16:19
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Manisa Valiliği'nin "Turizm Seferberliği ve Markalaşma Projesi" kapsamında; Kırkağaç'ın önemli tarihi, kültürel, doğal ve beşeri zenginliklere sahip olan yerlerinin tespit etmek ve değerlendirme yapmak, görüş ve öneriler geliştirmek için Kaymakam Ali Sırmalı'nın başkanlığında oluşturulan "İlçe Marka Takımı", ilk toplantısını yaptı.

Kaymakam Sırmalı'nın başkanlığındaki toplantıya Belediye Başkan Yaşar İsmail Gedüz, CBÜ Kırkağaç Meslek Yüksek Okulu Müdürü N. Sinan Köksal, Bakır Belediye Başkanı Ramazan Martin, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, Gelenbe Belediye Başkanı Mehmet Ali Uyar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Turgut, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdullah Bayraktar, Kütüphane Müdürü V. Mehmet Doruklu, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Vekili Bihter Özkır ile Köylere Hizmet Götürme Birliği Genel Sekreteri Mustafa Tıpırtın katıldı.

Bu projenin;

tarihi, kültürel, doğal, termal ve beşeri zenginliklere sahip olan İlçemizin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağını söyleyen Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı, "Turizm Seferberliği ve Markalaşma Projesi" kapsamında Kırkağaç'ın tarihi dokusunu gün yüzüne çıkararak, tarih ve turizm konusunda "Marka İlçe" olması yönünde çalışmalar yapılacağını belirtti.

Katılımcıların da düşünce ve fikirlerini sunduğu toplantıda, öncelikli olarak yapılması düşünülen hususlar dile getirildi. Kırkağaç'ta bulunan tüm değerlerin tespitinin yapılarak koruma altına alınması kararlaştırıldı.

(OO-ERG-

25.04.2012 15: 59: 03

TSI

NNNN - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kırkağaç'ın Marka Takımı, İlk Toplantısını Yaptı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement