Kızılay ve Hocabey Mahalleleri için toplantı yapıldı - Son Dakika

Kızılay ve Hocabey Mahalleleri için toplantı yapıldı

29.12.2021 10:47
Kızılay ve Hocabey Mahalleleri için toplantı yapıldı

Erzincan Valiliğinde Kızılay ve Hocabey Mahalleleri ile ilgili toplantı yapıldı.

Erzincan Valiliğinde Kızılay ve Hocabey Mahalleleri ile ilgili toplantı yapıldı.

Düzenlenen toplantıda, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü yetkilileri ve TOKİ iştiraki Gayrimenkul Değerlendirme A.Ş. (GEDAŞ) yetkilileri tarafından, Kızılay ve Hocabey Mahallelerinde TOKİ tarafından yapılacak olan Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili sunum yapılarak, bilgiler verildi.

Kızılay ve Hocabey Mahallelerinde yapılan kentsel dönüşüm projeleri ile Erzincan'ın, fiziki anlamda önemli bir değişim kazandığını ve bu değişimin yapılacak yeni çalışmalar ile devam edeceğini belirten Vali Mehmet Makas, "Bu projelerde emeği geçen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına, Erzincan Belediyesine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

Vali Mehmet Makas'ın başkanlığında yapılan toplantıya il Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu, Erzincan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Selçuk Adın, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve TOKİ iştiraki GEDAŞ yetkilileri katıldı. - ERZİNCAN

YORUMLAR
500
Erzincan'da şarampole devrilen otomobilde 6 kişi yaralandı Erzincan'da şarampole devrilen otomobilde 6 kişi yaralandı Erzincan'da kayısı toplama nedeniyle çıkan tartışmada 1 kişi öldü Erzincan'da kayısı toplama nedeniyle çıkan tartışmada 1 kişi öldü Erzincan'daki 'Karacalar Şelalesi' doğa tutkunları tarafından keşfedilmeyi bekliyor Erzincan'daki 'Karacalar Şelalesi' doğa tutkunları tarafından keşfedilmeyi bekliyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kızılay ve Hocabey Mahalleleri için toplantı yapıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement