Komşumla Buluşuyorum" Video Yarışması Sona Erdi - Son Dakika
Yerel

Komşumla Buluşuyorum" Video Yarışması Sona Erdi

Komşumla Buluşuyorum" Video Yarışması Sona Erdi

Eskişehir Tepebaşı Gençlik Merkezi’nde düzenlenen törenle "Komşumla Buluşuyorum" isimli video yarışmasının sonuçları açıklandı.

27.08.2016 15:55

Eskişehir Tepebaşı Gençlik Merkezi'nde düzenlenen törenle "Komşumla Buluşuyorum" isimli video yarışmasının sonuçları açıklandı.

Anna Lindh Avrupa- Akdeniz Kültürler Arası Diyalog Vakfı'nın desteklediği "Komşumla Buluşuyorum" video yarışmasının proje sonuçlandı. Anna Lindh Avrupa-Akdeniz Kültürler Arası Diyalog Vakfı Eskişehir ve Türkiye Eş Koordinatörü olan Anadolu Üniversitesi Öğretim üyesi, Prof.Dr. Necdet Sağlam, video yarışmasında birinci olan İlayda Gümüş'e düzenlenen tören ile teşekkür belgesi verdi. İlayda Gümüş, Ekim ayında Malta'ya giderek birinci olduğu video ile 40 ülke arasında Türkiye'yi temsil edecek.

Öte yandan System Generatıon Derneği Başkanı Gürkan Akçaer, projede emeği geçen Anadolu Üniversitesi Öğretim üyesi ve aynı zamanda Anna Lindh Avrupa-Akdeniz Kültürler Arası Diyalog Vakfı Eskişehir ve Türkiye Eş Koordinatörü Prof.Dr. Necdet Sağlam'a teşekkür belgesi verdi. - ESKİŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Komşumla Buluşuyorum' Video Yarışması Sona Erdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement