Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim - Son Dakika

Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim

04.04.2014 12:45
Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim

Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Kozan Belediye Başkanı seçilen Musa Öztürk, eski başkan Kazım Özgan’dan görevi devraldı.

Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Kozan Belediye Başkanı seçilen Musa Öztürk, eski başkan Kazım Özgan'dan görevi devraldı.

İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını dün alan Öztürk, meclis üyeleri ve partililerle birlikte Kozan Belediyesi'ne geldi.

Belediye binası önüne geldiği sırada kurbanlar kesilerek karşılanan Öztürk makama geçti.

Burada bir konuşma yapan Öztürk, Kozan'da en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacaklarını belirterek, görevi devredecek olan Özgan'a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Öztürk, "Bu bir seçim yarışıydı. Biri birinci diğeri ikinci oldu" dedi.

Seçim sürecinin geride kaldığını, belirten Kazım Özgan'da, seçim sürecinin geride kaldı bundan sonra Kozan'ın daha da ileriye gitmesi gerektiğini söyledi.

Başkanların bir birlerine çiçek takdiminin ardından görevini teslim eden Özgan, daha sonra belediyeden ayrıldı. Yeni başkan eski başkanı geldiği otomobiline kadar eşlik ederek alkışlarla uğurladı. - ADANA

YORUMLAR
500
Adana Büyükşehir, Asfaltlama Çalışmalarına Hız Kattı Adana Büyükşehir, Asfaltlama Çalışmalarına Hız Kattı Sarnıç Göleti'ne su sağlayan pompaların kapatıldığı iddiası Sarnıç Göleti'ne su sağlayan pompaların kapatıldığı iddiası MHP Diyarbakır İl Başkanlığı için Yıldırım ismi öne çıkıyor MHP Diyarbakır İl Başkanlığı için Yıldırım ismi öne çıkıyor
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kozan Belediyesi'nde Devir Teslim - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement