Kuşadası Ticaret Odası Travel Turkey Turizm Fuarı'na Katıldı - Son Dakika

Kuşadası Ticaret Odası Travel Turkey Turizm Fuarı'na Katıldı

09.12.2016 06:15
Kuşadası Ticaret Odası Travel Turkey Turizm Fuarı'na Katıldı

Kuşadası Ticaret Odası, bu yıl 10. kez kapılarını açan Travel Turkey İzmir Fuarı’na katıldı.

Kuşadası Ticaret Odası, bu yıl 10. kez kapılarını açan Travel Turkey İzmir Fuarı'na katıldı.

Fuar İzmir'de düzenlenen fuara, Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan, Meclis Başkanı Mahmut Öztaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Nejad Özalp, Namık Kemal Daylan, Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Yiğit, Mali Danışman Mustafa Oğuzkaan, Komite Üyeleri ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri katıldı.

Fuarda geniş bir alanda yer alan Kuşadası standı, ilk günden katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Turizm profesyonellerinin bir araya geldiği fuarda, Kuşadası Ticaret Odası Yönetimi katılımcı yerli ve yabancı standları gezerek görüş alışverişinde bulundu.

Yeni sezonda turizm rotasının çizilmesinde büyük rol oynayan ve en büyük gelir kaynağı turizm olan Kuşadası için oldukça önemli olan fuar, 11 Aralık 2016 Pazar gününe kadar açık kalacak.

Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinin yanı sıra çok sayıda ülkeden de temsilcilerin katıldığı fuarın bu yıl partner ili Mersin, uluslararası destinasyon partneri ise Akabe oldu.

Geniş katılımlı bir fuar olan Travel Turkey İzmir Fuarı, aynı zamanda 2. Uluslarararası Gastronomi Turizmi Kongresine de ev sahipliği yapıyor. - AYDIN

YORUMLAR
500
İzmir'de 11 ilçede uyuşturucu operasyonu: 25 şüpheliye işlem İzmir'de 11 ilçede uyuşturucu operasyonu: 25 şüpheliye işlem Son dakika haber... Selçuk şeftali ile şenlenecek Son dakika haber... Selçuk şeftali ile şenlenecek Akaryakıta indirim geldi! Motorinin litresi 2 lira 50 kuruş düştü Akaryakıta indirim geldi! Motorinin litresi 2 lira 50 kuruş düştü
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kuşadası Ticaret Odası Travel Turkey Turizm Fuarı'na Katıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement