Kütahya Ülkü Ocakları Başkanlığı'ndan Gezi - Son Dakika
Yerel

Kütahya Ülkü Ocakları Başkanlığı'ndan Gezi

Kütahya Ülkü Ocakları Başkanlığı\'ndan Gezi

Ankara'ya gitti.Kütahya Ülkü Ocakları Ortaöğretim Teşkilatı, önce Anıtkabir'i ziyaret ederek burada Gazi Mustafa Kemal Atatürk için dualar ettikten sonra Anıtkabir'i gezdi.

12.02.2013 21:42

Kütahya Ülkü Ocakları Başkanlığı, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi'nin Ankara'da düzenlemiş olduğu Türk Gençlik Kurultayı ve Şöleni'ne katılmak ve ortaöğretim öğrencilerini Anıtkabiri gezdirmek için

Ankara'ya gitti.

Kütahya Ülkü Ocakları Ortaöğretim Teşkilatı, önce Anıtkabir'i ziyaret ederek burada Gazi Mustafa Kemal Atatürk için dualar ettikten sonra Anıtkabir'i gezdi.Daha sonra Milliyetçi-Ülkücü Hareketin kurucusu rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret ederek dualar edilirek,Kütahya'dan getirilen su kabrine döküldü.

Son olarak da Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından düzenlenen Türk Gençlik Kurultayı ve Şölenine katıldı.Kurultayda Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Lideri Dr. Devlet Bahçeli'de genç bozkurtlara yönelik bir konuşma yaptı.Kurultayda ayrıca sevilen Milliyetçi sanatçılardan Ahmet Şafak ,Mustafa Yıldızdoğan ,Ali Kınık,Aşık Sefai, Kaya Kuzucu ,Atilla Yılmaz, Osman Öztunç sevilen şarkıları ile konser verdi.

Kütahya Ülkü Ocakları İl Başkanı Selçuk Alıç, şölene ve geziye gençlere ailelerine teşekkür etti.

(EFE)

12.02.2013 14: 34: 34

TSI

NNNN - KÜTAHYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Kütahya Ülkü Ocakları Başkanlığı'ndan Gezi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement