Son dakika Alparslan Türkeş haberleri, Alparslan Türkeş son dakika, son dakika Alparslan Türkeş

Son Dakika Alparslan Türkeş Haberleri

 • Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş: Kader kime ölüm yazmışsa o ölür gider
  07:37 Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş: Kader kime ölüm yazmışsa o ölür gider

  Adana Ülkü Ocakları'nın İYİ Parti'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş'i hain ilan etmesinin ardından Ülkü Ocakları ve MHP'li isimlere küfürle tepki gösteren Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş "Yine bizimle ilgili tehdit yayınladılar. Kimse bir halt yapamaz. Geleceği varsa göreceği de var. Kader kime ölüm yazmışsa ölür gider. Herkes için geçerli. Biz kadere inanıyoruz" dedi.

 • Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'in küfürlü tepkisine MHP ve Ülkü Ocakları'dan aynı sertlikte yanıt
  28 Şub Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'in küfürlü tepkisine MHP ve Ülkü Ocakları'dan aynı sertlikte yanıt

  Adana Ülkü Ocakları'nın İYİ Parti'nin Adana adayı Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlamasından sonra Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten sert tepki geldi. Türkeş'in "Sizlerin Türkeş'in evladı olması imkansız, zira Türkeş o.. çocuk yapmadı hiç! Babalarınızı aramaya devam edin" sözlerine Ülkü Ocakları ve MHP yöneticilerinden de aynı sertlikte yanıtlar geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Türkeş için "Şizofren ahlaksız" ifadesini kullandı.

 • Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten MHP yöneticilerine ağır sözler
  27 Şub Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten MHP yöneticilerine ağır sözler

  Adana Ülkü Ocakları'nın İYİ Parti'nin Adana adayı Ayyüce Türkeş'i ihanetle suçlamasından sonra Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş'ten sert tepki geldi. MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter'i hedef alan Türkeş, ''Sizlerin Türkeş'in evladı olması imkansız, zira Türkeş o.. çocuk yapmadı hiç! Babalarınızı aramaya devam edin, fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semihe, mesela Sinan'ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz ulviye'ye'' ifadelerini kullandı.

 • Ülkü ocakları Ayyüce Türkeş'i pankartla protesto etti: Adana'da ihanete geçit yok
  25 Şub Ülkü ocakları Ayyüce Türkeş'i pankartla protesto etti: Adana'da ihanete geçit yok

  Alparslan Türkeş'in kızı ve İYİ Parti Adana Milletvekili Ayyüce Türkeş partisi tarafından Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak ilan edilirken, gelişme ülkü ocaklarını kızdırdı. Türkeş'in "Adana'nın hakkı daha fazlası" yazılı pankartının yanına kendi pankartlarını asan Adana Ülkü Ocakları, "Adana'da ihanete geçit yok" ifadesini kullandı. Ülkü ocaklarının "İhanet" kelimesini çevreleyen ok işaretiyle Ayyüce Türkeş'i göstermeleri dikkatlerden kaçmadı.

 • İYİ Parti Adayı Cengiz Topel Yıldırım, Ankara'daki Futbol Kulüplerini Ziyaret Etti
  15 Şub İYİ Parti Adayı Cengiz Topel Yıldırım, Ankara'daki Futbol Kulüplerini Ziyaret Etti

  İYİ Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cengiz Topel Yıldırım, Ankara'daki futbol kulüpleri ve bazı taraftar derneklerini ziyaret etti. Yıldırım, Ankaragücü Taraftarlar Derneği Gecekondu'yu ziyaret ederek taraftarlarla sohbet etti ve futbol anılarını paylaştı. Daha sonra MKE Ankaragücü Beştepe Tesisleri'ne geçen Yıldırım, burada adını taşıyan forma hediye aldı. Ayrıca Gençlerbirliği ve Ankara Keçiörengücü kulüplerine de konuk olan Yıldırım, MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret edip dua etti.

 • MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti
  09 Şub MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin kuruluşunun 55. yıl dönümünde, MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret edip dua etti.

 • İYİ Parti Grup Başkanvekili Dervişoğlu: Ordulular, bir şehri emin ve ehil bir kişiye emanet etmek istiyor
  20 Oca İYİ Parti Grup Başkanvekili Dervişoğlu: Ordulular, bir şehri emin ve ehil bir kişiye emanet etmek istiyor

  İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, Ordu İl Başkanlığı ziyaretinde, bir yerde iz bırakabilmenin ehil ve emin kişilikle mümkün olduğunu belirterek, Orduluların bir şehri emin ve ehil bir kişiye emanet etmek istediklerini söyledi. Dervişoğlu ayrıca, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz'a gösterilen sevginin sadece partileriyle sınırlı olmadığını ifade etti. İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanı Burak Akburak ise Türkiye genelinde seçimlere en iyi adaylarla hazırlandıklarını belirtti.

 • Ayyüce Türkeş Taş, İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oldu
  12 Oca Ayyüce Türkeş Taş, İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oldu

  İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş Taş, adaylığıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Türkeş Taş, Adana'nın yıllardır ihmal edildiğini ve hizmetsiz kaldığını belirterek, Adana'ya herkese eşit, ayrımcılık yapmadan hizmet sunmayı hedeflediğini söyledi. Ayrıca, babası Alparslan Türkeş'in de Adana Meclis'e MHP çatısı altında soktuğunu ve kendisinin de siyasi hayatta Adanalılar ve Adana Meclis'e soktuğunu ifade etti.

 • Meral Akşener: Başbuğumuzu Başbakan etmeyi başaramadık, Cumhurbaşkanı yapmayı da başaramadık
  11 Oca Meral Akşener: Başbuğumuzu Başbakan etmeyi başaramadık, Cumhurbaşkanı yapmayı da başaramadık

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana teşkilat buluşmasında yaptığı konuşmada, Türkiye'nin kurucu liderlerinden Alparslan Türkeş ile ilgili anılarını paylaşarak, Türkeş'in Başbakan veya Cumhurbaşkanı olamadığını belirtti. Akşener, Adana'da yapılan yerel seçimlerde İYİ Parti adayı Ayyüce Türkeş Taş'ı desteklediğini ve Türk milliyetçilerini iktidar etmeyi hedeflediklerini söyledi.

 • Meral Akşener: Yerel seçimde tahmin edilemeyecek bir sonuç alacağız
  11 Oca Meral Akşener: Yerel seçimde tahmin edilemeyecek bir sonuç alacağız

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel seçimde başarılı olacaklarına inandıklarını belirterek, büyükşehirler, ilçeler ve iller dahil olmak üzere tahmin edilemeyecek bir sonuç alacaklarını iddia etti. Akşener, aday tanıtım toplantısında Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş Taş'ı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak duyurdu. Akşener, milletin taleplerini dinlediklerini ve dertlere çözüm ürettiklerini söyledi. İYİ Parti'nin yerel seçime kendi logo ve adaylarıyla katılma kararı aldığını belirten Akşener, başarılı olacaklarına inandığını vurguladı.

 • İYİ Parti, Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı
  11 Oca İYİ Parti, Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adana Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş Taş olduğunu duyurdu. Akşener, Ayyüce Türkeş Taş'ın Adana'nın yeni büyükşehir belediye başkanı olacağına inandığını belirtti ve destek sözü verdi.

 • Adana'da Alparslan Türkeş anısına 106 fidan dikildi
  26 Kas Adana'da Alparslan Türkeş anısına 106 fidan dikildi

  MHP Adana İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları, Alparslan Türkeş'in doğum günü dolayısıyla Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'nde program düzenledi. Programda, üniversite yerleşkesine 106 fidan dikildi. Etkinliğe ATÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Cem Tutsoy da katıldı.

 • Salihli'de Başbuğ Türkeş anısına 106 zeytin fidanı dikildi
  26 Kas Salihli'de Başbuğ Türkeş anısına 106 zeytin fidanı dikildi

  Türk siyaset ve devlet adamı MHP'nin Kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş'in 106. doğum günü anısına Manisa'nın Salihli ilçesindeki Ülkü Ocakları tarafından 106 adet zeytin fidanı dikildi.

 • Gaziantep'te deprem sonrası yapılan köy evi ve konutlar tamamlandı
  02 Kas Gaziantep'te deprem sonrası yapılan köy evi ve konutlar tamamlandı

  Kahramanmaraş merkezli depremlerin yıkıma yol açtığı Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde, birbirine geçmeli fiber kompozit bloklarla inşa edilen köy evi, kreş ve 6 dairelik konut teslime hazır hale getirildi. Proje kapsamında yapılan binaların elektrik, altyapı, mantolama çalışmaları tamamlandı ve iç donanımları takıldı. Yapılan binaların dayanıklı olduğu ve 400-500 yıl kullanılabileceği belirtildi.

 • Türkiye Filistin'e arabulucu ve ateşkes sağlayabilecek tek ülke
  01 Kas Türkiye Filistin'e arabulucu ve ateşkes sağlayabilecek tek ülke

  Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nde düzenlenen 'Filistin' konulu söyleşiye katılan emekli Albay Güvenlik Uzmanı Coşkun Başbuğ, Türkiye'nin Filistin konusunda arabulucu ve ateşkesi sağlayabilecek tek ülke olduğunu belirtti. Başbuğ, Türkiye'nin yoğun bir çaba sarf ettiğini ve İslam İşbirliği Teşkilatı'nı uyandırmaya çalıştığını söyledi. Ayrıca, Türkiye'nin Filistin'de tek umut olduğunu vurgulayarak, bölgede barış ve insan haklarına riayet istediklerini ifade etti.

 • Kırıkkale'de Mobil Trafik Eğitim Tırı ve Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı ile Bilgilendirme Yapıldı
  24 Eki Kırıkkale'de Mobil Trafik Eğitim Tırı ve Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı ile Bilgilendirme Yapıldı

  Kırıkkale'de Cumhuriyet'in 100. yıl dönümü kutlamaları kapsamında öğrenci ve vatandaşlara mobil trafik eğitim tırı ve emniyet kemer simülasyon aracıyla bilgi verildi. Eğitimlerde trafik farkındalığının artırılması hedefleniyor.

 • Gençlerbirliği Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Kararı Alındı
  02 Eki Gençlerbirliği Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Kararı Alındı

  Gençlerbirliği Yönetim Kurulu, kulüp başkanı Niyazi Akdaş başkanlığında toplanarak Seçimli Olağanüstü Genel Kurul kararı aldı. Karar gereği genel kurul toplantısı, tüzük tadilatının görüşüleceği bir gündemle yapılacak. Toplantı, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci bir tarihte çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleştirilecek. Genel kurulda başkanlık divanı seçimi, faaliyet raporunun okunması, gelir-gider hesaplarının müzakeresi, tüzük tadilatı gibi maddeler yer alacak.

 • FİP Hastalığı Kedilerin Yaşamını Kaybetmesine Yol Açıyor
  20 Eyl FİP Hastalığı Kedilerin Yaşamını Kaybetmesine Yol Açıyor

  Kedilerin vücutlarındaki koronavirüsün mutasyona uğramasıyla görülen FİP hastalığı kedilerin yaşamını kaybetmesine yol açıyor. Günümüzde gittikçe yaygınlaşan ve kedilerde ölüme yol açan FİP hastalığı kedilerin bağışıklık sistemini etkiliyor. Hastalık kedilerde ishal, ateş ve burun akıntısı gibi belirtiler verebiliyor. Kedilerde ölümcül bir hastalık olan FİP hastalığının tedavisi ise bulunmuyor. FİP hastalığı hakkında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinde görevli Prof. Dr. Onur Başbuğ, önemli açıklamalarda bulundu.

 • Kuşadası'nda yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor
  12 Eyl Kuşadası'nda yol yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor

  Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alparslan Türkeş Sokağı'nda üst yapı çalışmasını tamamladıktan sonra sıcak asfalt serimi için zemin sökme işlemine başladı. Belediye, modern ve konforlu yollara sahip bir turizm kenti oluşturma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

 • Boşanma Aşamasındaki Kadın ve Kardeşi Sokak Ortasında Öldürüldü
  11 Eyl Boşanma Aşamasındaki Kadın ve Kardeşi Sokak Ortasında Öldürüldü

  Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde boşanma aşamasındaki Emine Yüksel ve kardeşi Çiğdem Demir, eşi tarafından sokak ortasında tabancayla vurularak öldürüldü. Cenazeler, gözyaşları arasında toprağa verildi. Emine Yüksel'in tabutuna kızlık soyadı olan 'Emine Başbuğ' yazıldı.

 • Eşi tarafından öldürülen kadının tabutuna 'kızlık soyadı' yazıldı
  11 Eyl Eşi tarafından öldürülen kadının tabutuna 'kızlık soyadı' yazıldı

  Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi tarafından sokak ortasında vurularak öldürülen Emine Yüksel ve kardeşi Çiğdem Demir, gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenazede Emine Yüksel'in tabutuna, kızlık soyadı olan 'Emine Başbuğ' yazıldı. Eşi hakkında daha önce şikayetçi olan Emine Yüksel'in sonradan davasını geri çektiği ve uzaklaştırma kararını kaldırdığı belirtildi.

 • Kırıkkale Polis Gücü Lider Spor Kulübü Yönetici ve Sporcuları İl Emniyet Müdürü'nü Ziyaret Etti
  24 Ağu Kırıkkale Polis Gücü Lider Spor Kulübü Yönetici ve Sporcuları İl Emniyet Müdürü'nü Ziyaret Etti

  Kırıkkale Polis Gücü Lider Spor Kulübü yönetici ve sporcuları, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kulüp Başkanı Talat Akbulut'tan çalışmaları hakkında bilgi alan Başbuğ, her zaman sporcuların yanında olacaklarını ve destek vereceklerini belirtti. Başarılı kick boksçulara katılacakları şampiyonalarda başarılar dileyen Başbuğ, sporculara çeşitli hediyeler verdi. Akbulut ile antrenörler Adem ve Mustafa Ayten de Başbuğ'a hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ziyarette, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aydın Yaman da yer aldı.

 • Karesi Belediyesi'nden Alparslan Türkeş adı talebi
  19 Ağu Karesi Belediyesi'nden Alparslan Türkeş adı talebi

  Karesi Belediyesi Meclis üyesi Kemal Aydın, Bandırma Caddesi'nin adının 'Alparslan Türkeş Caddesi' olarak değiştirilmesi ve Millet Bahçesi'nin adının da 'Alparslan Türkeş Millet Bahçesi' olarak değiştirilmesi için meclise başvuruda bulundu. Aydın, Alparslan Türkeş'in Türk milletine olan bağlılığının gelecek kuşaklara örnek teşkil etmesi gerektiğini belirterek, bu değişikliklerin tarihin önemli bir görevi olduğunu ifade etti.

 • Kuşadası'nda Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor
  17 Ağu Kuşadası'nda Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

  Kuşadası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, kent genelinde yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Değirmendere Mahallesi'nde kilit parke taşı döşeme çalışmaları yapılırken, Ege Mahallesi'nde Alparslan Türkeş ve 415. sokağın üstyapısı yenileniyor. Aynı zamanda İkiçeşmelik Mahallesi'nde de sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi. Çalışmalardan memnun olan vatandaşlar, Belediye Başkanı Ömer Günel'e teşekkür etti.

 • Mahsun Kırmızıgül'ün yeni şarkısı 'Psikoloji-Benim Adım İsyan' yayınlanacak
  31 Tem Mahsun Kırmızıgül'ün yeni şarkısı 'Psikoloji-Benim Adım İsyan' yayınlanacak

  Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra yeni şarkısı 'Psikoloji-Benim Adım İsyan'ı 4 Ağustos'ta tüm dijital platformlarda yayınlayacağını duyurdu. Şarkının klibini Kemal Başbuğ çekecek olan Kırmızıgül, yeni şarkısını Çeşme'deki konserinde hayranlarıyla buluşturdu ve büyük ilgi gördü. Kırmızıgül, şarkının ismini açıklarken, 'Dinle' şarkısı gibi uzun süre sevilen bir şarkı olacağını belirtti.

 • DEÜ panelinde 'FETÖ tehdidi' uyarısı
  17 Tem DEÜ panelinde "FETÖ tehdidi" uyarısı

  DEÜ panelinde "FETÖ tehdidi" uyarısı DEÜ'de "Türkiye Yüzyılının Kahramanları: Yıpratma" adlı panel düzenlendi İstihbarat Albay, Güvenlik ve Terör Uzmanı Coşkun Başbuğ: "Unutursak kapımızı muhakkak bir daha çalarlar" Gazeteci Nedim Şener: "15 Temmuz'da darbecileri alkışlayanlara, göbek...

 • MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyareti sonrası açıklamalarda bulundu
  28 Haz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyareti sonrası açıklamalarda bulundu

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyareti sonrası açıklamalarda bulundu.

 • Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti
  28 Haz Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kurban Bayramı'nın 1. gününde ilk ziyaretini Alparslan Türkeş'in mezarına gerçekleştirdi.

 • Gaziantep Vali Vekili trafik denetimlerine katıldı
  26 Haz Gaziantep Vali Vekili trafik denetimlerine katıldı

  Gaziantep Vali Vekili Muhammet Önder, Kurban Bayramı öncesi alınan trafik tedbirleri çerçevesinde yapılan denetimlere katıldı. Organize Sanayi Kavşağı denetim noktasında Vali Vekili Önder, İl Emniyet Müdürü ve Tuğgeneral ekiplerin çalışmalarını inceledi. Yol kontrol ve trafik denetimi yapan güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği denetimlere katılan Önder, kontrol noktasında durdurulan sürücüleri trafik kurallarına uyulması yönünde bilgilendirerek uyarılarda bulundu. Vatandaşlarla sohbet eden Önder, yolculara baklava ve şeker ikram etti. Kent genelinde bayram tedbirlerinin alındığını anlatan Önder, yolcuların kurallara dikkat etmelerini istedi.

 • İYİ Parti'nin 3. Olağan Kurultayı'nda GİK ve MDK üyeleri belirlendi
  24 Haz İYİ Parti'nin 3. Olağan Kurultayı'nda GİK ve MDK üyeleri belirlendi

  İYİ Parti'nin 3. Olağan Kurultayı'nda Genel İdare Kurulu (GİK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri blok liste yöntemiyle seçildi. Mevcut GİK'ten 32 isim yer almadı. Yeni GİK üyeleri arasında Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş ve eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Oktay Vural da yer aldı. MDK üyeleri de belirlendi.

 • İYİ Parti 3. Olağan Kurultayı'nda Yeni Yönetim Belirlendi
  24 Haz İYİ Parti 3. Olağan Kurultayı'nda Yeni Yönetim Belirlendi

  İYİ Parti'nin 3. Olağan Kurultayı'nda Genel İdare Kurulu (GİK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri seçildi. Eski MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural da GİK üyesi oldu. MHP'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in kızı, Adana milletvekili Ayyüce Türkeş parti yönetimine girdi. Kurultayda blok liste yöntemiyle seçim yapıldı ve 50 GİK ve 11 MDK üyesi belirlendi. İYİ Parti Grup Başkanı Koray Aydın, Kurumsal İlişkiler Başkanı Cihan Paçacı ve Seçim İşleri Başkanı Şenol Sunat blok listede yer almadı. Yeni seçilen GİK ve MDK üyeleri de açıklandı.

 • Turhal'da Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi
  19 Haz Turhal'da Sağanak Yağış Hayatı Olumsuz Etkiledi

  Tokat'ın Turhal ilçesinde etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün sarı kod uyarısının ardından Tokat merkez ve ilçelerinde etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Turhal da yaklaşık olarak 40 dakika süren sağanak yağış hayatı olumsuz etkiledi. Bazı cadde ve sokaklar göle dönerken Alparslan Türkeş alt geçidinde su baskını meydana geldi. Belediye ekipleri su baskını yaşanan cadde ve sokaklarda çalışmalara başladı.

 • Geri dönüşüm malzemelerinden yapılan kompozit bloklarla depreme dayanıklı konutlar inşa ediliyor
  18 Haz Geri dönüşüm malzemelerinden yapılan kompozit bloklarla depreme dayanıklı konutlar inşa ediliyor

  Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde, geri dönüşüm malzemelerinden üretilen kompozit bloklarla bir köy evi ve 6 dairelik konut inşa ediliyor. Bloklarla yapılan 400 metrekarelik köy evi, 4 günde tamamlanabiliyor. Proje koordinatörü Erkan Güngör, ürünün geri dönüşümlü ve yeşil olduğunu belirterek, depreme ve rüzgara karşı dayanıklı olduğunu söyledi. Bloklar tuğladan 10 kat hafif ve 40 kat daha dayanıklıdır.

 • Kayseri Üniversitesi ve SMMMO arasında staj kabul işbirliği protokolü imzalandı
  02 Haz Kayseri Üniversitesi ve SMMMO arasında staj kabul işbirliği protokolü imzalandı

  Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) ile Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) arasında staj kabul işbirliği protokolü imzalandı. Protokol çerçevesinde KAYÜ Pınarbaşı Alparslan Türkeş Yerleşkesinde yer alan Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu'nda öğrenim gören öğrenciler, stajyer öğrenci arayan Kayseri SMMMO'ya üye meslek mensubu ve muhasebe bürolarında staj yapabilecekler.

 • Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temeli atıldı
  30 May Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temeli atıldı

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Alparslan Türkeş Caddesi'nin açılışı ve Taşköprü Alt Geçidi'nin temel atma töreni gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yürüttüklerini belirterek, şehirlerinin her noktasında altyapı eksiklerinin tamamlanması, sosyal alanların artırılması ve şehrin ihtiyaçlarının tamamlanması konusunda gayret ettiklerini söyledi.

 • Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi temeli atıldı
  30 May Konya'da Alparslan Türkeş Caddesi açıldı, Taşköprü Alt Geçidi temeli atıldı

  Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 400 milyon liraya mal olan Alparslan Türkeş Caddesi'nin açılışı yapıldı, Taşköprü Alt Geçidi'nin temel atma programı düzenlendi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, seçimden hemen sonra 2 önemli yatırım için bir araya geldiklerini belirtti.

 • Erzurumlu iş insanı Haluk Ertek, Alparslan Türkeş'in otomobiliyle oy kullanmaya gitti
  28 May Erzurumlu iş insanı Haluk Ertek, Alparslan Türkeş'in otomobiliyle oy kullanmaya gitti

  Erzurum'da klasik otomobillerle ilgilenen iş insanı Haluk Ertek, sahibi olduğu Alparslan Türkeş'in 1973 model Chevrolet Caprice Classic arabasıyla oy kullanmaya özel aracıyla gitti.

 • Melikgazi 'de Alparslan Türkeş Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi'nin tanıtımı yapıldı
  26 May Melikgazi 'de Alparslan Türkeş Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi'nin tanıtımı yapıldı

  İlçeye birçok sosyal tesis kazandıran Melikgazi Belediyesi, TOKİ Demokrasi Mahallesi'nde yapımını tamamladığı Alparslan Türkeş Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi'nin tanıtım töreni gerçekleştirdi.

 • Alparslan Türkeş'in çoçukları 28. dönemde Mecliste kendine yer buldu!
  15 May Alparslan Türkeş'in çoçukları 28. dönemde Mecliste kendine yer buldu!

  MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş Taş İYİ Parti'den, Yıldırım Tuğrul Türkeş ise AK Parti'den aday olarak girdikleri seçimde milletvekili olmayı başardı. Netleşen seçim sonuçlarıyla birlikte Türkeş'in her iki çocuğda 28. dönemde Meclis'te yer alacak.

 • Adana'da 15 milletvekili belli oldu
  15 May Adana'da 15 milletvekili belli oldu

  Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinin tamamlanmasının ardından kesin olmayan sonuçlara göre Adana'nın 15 milletvekili belli oldu. Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş Taş İYİ Partiden Adana milletvekili oldu. Adalet ve Kalkınma Partisi 5, Cumhuriyet Halk Partisi 5, MHP ve İYİ Parti 2, Yeşil Sol Parti 1 milletvekiliyle mecliste söz sahibi olacak. Ayyüce Türkeş Taş İYİ Partiden Adana Milletvekili oldu.

 • Alparslan Türkeş Muaythai Şampiyonası Kayseri'de düzenlendi
  09 May Alparslan Türkeş Muaythai Şampiyonası Kayseri'de düzenlendi

  Kayseri'de gerçekleştirilen Alparslan Türkeş Muaythai Şampiyonası'na 160 sporcu üç farklı şehirden katıldı. Şampiyonaya Amasya ve Sivas'tan da sporcular katıldı. Şampiyona öncesinde Tayland'da düzenlenen Dünya Şampiyonası'nda mücadele eden Milli Takım ve Kayserili sporculara salondan alkış gönderildi. Şampiyonanın amacı, Alparslan Türkeş'in anısını yaşatmak ve uluslararası boyuta taşımak.

 • Devlet Bahçeli Alparslan Türkeş'in Anıt Mezarını Ziyaret Etti
  21 Nis Devlet Bahçeli Alparslan Türkeş'in Anıt Mezarını Ziyaret Etti

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bayram namazının ardından MHP nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeşin Beştepedeki anıt mezarını ziyaret etti. Bahçeli Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Türkeşin kabrine karanfil bıraktı bakır ibrikle su döktü.

 • Bahçeli, Türkeş'in Anıt Mezarını Ziyaret Etti
  21 Nis Bahçeli, Türkeş'in Anıt Mezarını Ziyaret Etti

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bayram namazının ardından Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret etti. Bahçeli, Türkeş'in kabrine karanfil bıraktı ve su döktü. Açıklamasında, Türkiye'nin millet iradesine başvuracağı süreci yaşadığını belirtti ve Ramazan bayramını tebrik etti.

 • MHP Genel Başkanı Bahçeli: ' Kaynaşmış, bütünleşmiş, her türlü yanlış ifadelerden uzaklaşmış bir Türkiye ile 14 mayısa ulaşmanın gayreti içerisinde...
  21 Nis MHP Genel Başkanı Bahçeli: " Kaynaşmış, bütünleşmiş, her türlü yanlış ifadelerden uzaklaşmış bir Türkiye ile 14 mayısa ulaşmanın gayreti içerisinde...

  MHP Genel Başkanı Bahçeli: " Kaynaşmış, bütünleşmiş, her türlü yanlış ifadelerden uzaklaşmış bir Türkiye ile 14 mayısa ulaşmanın gayreti içerisinde olmalıyız"ANKARA MHP Genel Başkanı Bahçeli, Alparslan Türkeş'in anıt mezarını ziyaret sonrası açıklamalarda bulundu.

 • İYİ Parti'den aday olan Alparslan Türkeş'in kızı sahaya indi! Hem de 'Türkeş Türkeş Gelecek' şarkısıyla
  16 Nis İYİ Parti'den aday olan Alparslan Türkeş'in kızı sahaya indi! Hem de "Türkeş Türkeş Gelecek" şarkısıyla

  İYİ Parti'den Adana 1. sıra milletvekili adayı olan MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş, seçim kampanyası için sahaya indi. Türkeş'in esnaf ziyaretlerinde bulunduğu görüntüler sosyal medya üzerinden MHP'nin 1995 yılında kullandığı seçim şarkısı olan "Türkeş Türkeş Gelecek" ile paylaşıldı.

 • Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş İYİ Parti Adana Milletvekili adayı oldu
  09 Nis Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş İYİ Parti Adana Milletvekili adayı oldu

  İYİ Parti'nin YSK'ya sunduğu 28. dönem milletvekilleri aday listesindeki bir isim dikkat çekti. MHP'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş, Adana'dan milletvekili adayı oldu. Ağabeyi Tuğrul Türkeş ise AK Parti'den milletvekili adayı gösterildi.

 • Son Dakika: İYİ Parti'de liste hazır! İşte il il tüm vekil adayları
  09 Nis Son Dakika: İYİ Parti'de liste hazır! İşte il il tüm vekil adayları

  Son dakika: İYİ Parti 28. dönem milletvekilleri aday listesini bugün saat 14.00'te YSK'ya teslim etti. Alparslan Türkeş'in kızı Ayyüce Türkeş Adana'dan, Ahmet Eşref Fakıbaba Ankara'dan milletvekili adayı oldu. Öte yandan İYİ Parti 9 ilde aday çıkarmadı. İşte İYİ Parti'nin YSK'ya teslim ettiği il il tam liste...

 • Başbuğ Türkeş vefatının 26. yılında Gürün'de dualarla anıldı
  05 Nis Başbuğ Türkeş vefatının 26. yılında Gürün'de dualarla anıldı

  Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş, vefatının 26. yılında Gürün'de dualarla anıldı.

 • Alparslan Türkeş, vefat yıl dönümünde Kütahya'da anıldı
  05 Nis Alparslan Türkeş, vefat yıl dönümünde Kütahya'da anıldı

  MHP'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in vefatının 26. yılı nedeniyle, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığı'nda anma programı düzenlendi.

 • Alparslan Türkeş Beypazarı'nda anıldı
  05 Nis Alparslan Türkeş Beypazarı'nda anıldı

  MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş, vefatının 26. yılında Beypazarı'nda anıldı.

 • Aydemir'den 'birlikte hayır, ayrılıkta azap vardır' vurgusu
  05 Nis Aydemir'den 'birlikte hayır, ayrılıkta azap vardır' vurgusu

  AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, vefatının 26. yılında MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i rahmetle andı, TİKA'nın uluslararası ölçekteki beliğ ve muhteşem çalışmalarına dikkat çekti.

 • MHP lideri Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti
  05 Nis MHP lideri Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret etti.

 • Başkan Altınok, Alparslan Türkeş'i Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte andı
  05 Nis Başkan Altınok, Alparslan Türkeş'i Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte andı

  Ankara Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in vefatının 26. Yılı dolayısıyla Beştepe'de bulunan anıt mezarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte ziyaret etti.

 • Ülkücü Hareketin Lideri Türkeş, vefatının 26. yıl dönümünde KKTC'de anıldı
  05 Nis Ülkücü Hareketin Lideri Türkeş, vefatının 26. yıl dönümünde KKTC'de anıldı

  Ülkücü Hareketin Lideri ve MHP'nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş, vefatının 26. yıl dönümünde doğum yeri olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa'da da anıldı.

 • Nazilli Belediyesi Başbuğ Türkeş için hayır yaptı
  04 Nis Nazilli Belediyesi Başbuğ Türkeş için hayır yaptı

  Nazilli Belediyesi, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in vefatının 26'ncı yıldönümü nedeniyle binlerce kişiye Ramazan pidesi dağıttı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti- EK GÖRÜNTÜ
  04 Nis Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti- EK GÖRÜNTÜ

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, MHP'nin kurucu genel başkanı Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti
  04 Nis Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret ettiCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, MHP'nin kurucu genel başkanı Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i andı
  04 Nis Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i andı

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i vefatının 26. yılında andı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan manidar ziyaret! Alparslan Türkeş'in mezarına gitti
  04 Nis Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan manidar ziyaret! Alparslan Türkeş'in mezarına gitti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in ölüm yıldönümü nedeniyle Türkeş'in Beştepe'de bulunan mezarına ziyarette bulundu. Erdoğan'a, Türkeş'in oğlu ve aynı zamanda AK Parti Ankara Milletvekili Yıldırım Tuğrul Türkeş de eşlik etti.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in anıt mezarını ziyaret etti
  04 Nis Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in anıt mezarını ziyaret etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alparslan Türkeş'in anıt mezarını ziyaret ettiANKARA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in vefat yıldönümü dolayısıyla Türkeş'in Beştepe'de bulunan anıt mezarına ziyarette bulundu.

 • Bakan Bilgin: 'Alparslan Türkeş'i rahmetle, minnetle anıyoruz'
  04 Nis Bakan Bilgin: "Alparslan Türkeş'i rahmetle, minnetle anıyoruz"

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, "Milliyetçi Hareket'in kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i rahmetle, minnetle anıyoruz" dediÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, MHP'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in 26.

 • MHP MYK Üyesi Pehlivan; Başbuğumuzun emanetlerine sahip çıkacağız
  04 Nis MHP MYK Üyesi Pehlivan; Başbuğumuzun emanetlerine sahip çıkacağız

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi Burak Pehlivan, Ülkücü hareketin mimarı, Milliyetçi Hareket Partisi'nin Kurucu Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş'in vefatının 26.

 • Bahçeli'den Türkeş'in mezarına ziyaret
  04 Nis Bahçeli'den Türkeş'in mezarına ziyaret

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ölümünün 26'ncı yıl dönümünde partisinin kurucu Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş'in mezarını ziyaret etti.

 • MHP lideri Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti
  04 Nis MHP lideri Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti

  MHP lideri Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret ettiANKARA MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in Beştepe'deki anıt mezarını ziyaret etti.

 • MHP İl Başkanı Yılmaz; 'Bugün, Alparslan Türkeş Bey'in bıraktığı mirasa sahip çıkma zamanıdır'
  04 Nis MHP İl Başkanı Yılmaz; "Bugün, Alparslan Türkeş Bey'in bıraktığı mirasa sahip çıkma zamanıdır"

  DENİZLİ (İHA) – MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'i 26'ncı ölüm yıldönümünde unutmayan MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, "Bugün, Alparslan Türkeş Bey'in bıraktığı mirasa sahip çıkma zamanıdır" dedi.

 • Bahçeli, MHP Kurucu Genel Başkanı Türkeş'in vefatının 26. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı Açıklaması
  03 Nis Bahçeli, MHP Kurucu Genel Başkanı Türkeş'in vefatının 26. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı Açıklaması

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "partisinin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in yolundan hiç dönmediğini, satanlardan, korkanlardan, yılanlardan, yorulanlardan, ilk zorlukta vazgeçenlerden olmadığını ve bu vasıflarıyla MHP'nin kurucu liderliğini onurla sahiplendiğini" belirtti.

 • Ülkücü Hareketin Lideri Türkeş'in vefatının 26. yılı
  03 Nis Ülkücü Hareketin Lideri Türkeş'in vefatının 26. yılı

  Ülkücü Hareketin Lideri Alparslan Türkeş, vefatının 26. yılında anılıyor.

 • Karesililer deprem bölgesine yardımlarını sürdürüyor
  21 Şub Karesililer deprem bölgesine yardımlarını sürdürüyor

  Türkiye'yi etkileyen depremin ilk gününden itibaren yardım çalışmalarına başlayan Karesi Belediyesi'nin Afet Yardım Kampanyası sürüyor.

 • İlker Başbuğ'dan 'Deprem' Uyarısı: 'Bölgemizin Ekonomik, Sosyal ve Demografik Yapısının Değişimine Neden Olacak Hususlara Karşı Çok Dikkatli Olmamız...
  14 Şub İlker Başbuğ'dan "Deprem" Uyarısı: "Bölgemizin Ekonomik, Sosyal ve Demografik Yapısının Değişimine Neden Olacak Hususlara Karşı Çok Dikkatli Olmamız...

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, “halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama” suçundan yargılandığı davadan beraat etmesinin ardından adliye önünde yaptığı açıklamada; Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremler nedeniyle kendi davası hakkında konuşmayı doğru bulmadığını söyledi. Başbuğ, “Deprem sonrası bu önümüzdeki süreçte çok dikkatli olmamız gerekiyor. Neden derseniz, şu açıdan; bölgemizin özellikle ekonomik, sosyal ve demografik yapısının değişimine neden olacak hususlara karşı millet olarak, devlet olarak, birey olarak hepimiz çok dikkatli olmamız gerekiyor” dedi.

 • İlker Başbuğ, 'Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik' Suçundan Yargılandığı Davada Beraat Etti
  14 Şub İlker Başbuğ, "Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik" Suçundan Yargılandığı Davada Beraat Etti

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un bir röportajda söylediği sözler nedeniyle “halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama” suçundan 3 yıla kadar hapisle yargılandığı davada beraat etti.  Esasa ilişkin savunmasında birlik ve beraberliğe önem verdiğini ve bunu her fırsatta dile getirdiğini söyleyen Başbuğ, "Böyle bir kişinin 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmekle' suçlayanları, öncelikle bu milletin ve daha sonra da tarihin affetmeyeceğini söylemek isterim" dedi.

 • ESKİ GENELKURMAY BAŞKANI İLKER BAŞBUĞ BERAAT ETTİ
  14 Şub ESKİ GENELKURMAY BAŞKANI İLKER BAŞBUĞ BERAAT ETTİ

  TÜRKİYE Cumhuriyetinde Güç Odaklarının Mücadelesi serisinin üçüncü kitabına ilişkin yaptığı söyleşide darbe imasında bulunduğu iddiasıyla yargılanan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ hakkında beraat kararı verildi.

 • Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ beraat etti
  14 Şub Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ beraat etti

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un, bir kitabıyla ilgili yapılan söyleşideki sözleri nedeniyle "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme veya aşağılama" suçundan yargılandığı davada beraatine karar verildi.

 • İlker Başbuğ'a beraat kararı
  14 Şub İlker Başbuğ'a beraat kararı

  Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ'un, yaptığı bir söyleşi nedeniyle 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama' suçundan yargılandığı davada karar açıklandı.

 • İlker Başbuğ'a beraat kararı
  14 Şub İlker Başbuğ'a beraat kararı

  İlker Başbuğ'a beraat kararı Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ'un, yaptığı bir söyleşi nedeniyle 'halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama' suçundan yargılandığı davada karar açıklandı.

 • Erzincan'da çıkan bıçaklı kavgada 5 kişi yaralandı
  01 Şub Erzincan'da çıkan bıçaklı kavgada 5 kişi yaralandı

  Erzincan'da iki gurup arasında çıkan bıçaklı kavgada 5 kişi yaralandı.

 • Erzincan'da çıkan bıçaklı kavgada 5 kişi yaralandı
  01 Şub Erzincan'da çıkan bıçaklı kavgada 5 kişi yaralandı

  Erzincan'da iki gurup arasında çıkan bıçaklı kavgada 5 kişi yaralandı.

 • Gaziantep Polisgücü yönetimi Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti
  27 Oca Gaziantep Polisgücü yönetimi Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret etti

  Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan ve yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ'u ziyaret etti.

 • Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş Sinan Ateş suikastıyla ilgili konuştu: Cinayet aydınlatılmalı
  25 Oca Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş Sinan Ateş suikastıyla ilgili konuştu: Cinayet aydınlatılmalı

  MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş, Ankara'da cinayete kurban giden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in ölümüyle ilgili konuştu. Türkeş, "Uzun bir sürecin sonunda meydana gelen yapının işi. MHP'nin böyle bir cinayetle zikredilmesi bile Türkeş'in kemiklerini sızlatır. Bu cinayetin aydınlanmasının Türk siyasetinde de bir aydınlanma yaratacağı kanaatindeyim. Basit bir cinayet olmadığını ve mesaj verildiğini düşünüyorum" sözleriyle dikkat çekti.

 • NEVÜ'de 2 Doçent ataması yapıldı
  23 Oca NEVÜ'de 2 Doçent ataması yapıldı

  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin Başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan karar uyarınca Dr. Öğr. Üyesi kadrosunda görev yaparken doçentlik sınavlarını başarılı ile tamamlayan Doç. Dr. Gamze Muz ve Doç. Dr.

 • Emekli Korgeneral Hasan Kundakçı son yolculuğuna uğurlandı
  18 Oca Emekli Korgeneral Hasan Kundakçı son yolculuğuna uğurlandı

  İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden emekli Korgeneral Hasan Kundakçı, son yolculuğuna uğurlandı.

Advertisement