Manisa'dan Van'a 5 Kişilik Ekip Gidiyor - Son Dakika

Manisa'dan Van'a 5 Kişilik Ekip Gidiyor

09.03.2012 16:20
Manisa'dan Van'a 5 Kişilik Ekip Gidiyor

Manisa Valiliği'nce yapılan açıklamada, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Başkanlığı (AFAD) tarafından Van'daki konteyner kentinde yaşayan depremzede vatandaşların sorunlarının tespiti ve çözümleriyle ilgili olarak oluşturulan 5 kişilik ekibin...

Manisa Valiliği'nce yapılan açıklamada, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Başkanlığı (AFAD) tarafından Van'daki konteyner kentinde yaşayan depremzede vatandaşların sorunlarının tespiti ve çözümleriyle ilgili olarak oluşturulan 5 kişilik ekibin Manisa'dan görevlendirildiği bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, Van'daki konteyner kentinin yönetilmesi amacıyla Manisa İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Şen'in, Koordinatör Müdür olarak görevlendirildiği belirtildi.

Açıklamada, "Van-daki konteyner kentlerde yaşayan depremzede vatandaşların sorunlarının tespiti, firmalarla ortak çalışma, oluşabilecek organizasyon sıkıntılarının önceden önleminin alınması çalışmaları için Manisa Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürü Bekir Şen, Planlama ve Zarar Azaltma ve İyileştirme Şube Müdürü Güray Karakaya, Tekniker Ahmetnur Ekinci, Arama Kurtarma Teknisyenleri Ali Kılıç ve Yasin Derin, 11 Mart'ta Van iline hareket edecekler" denildi.

- MANİSA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Manisa'dan Van'a 5 Kişilik Ekip Gidiyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement