Marmaris Belediyesi Yaz Kursları başladı - Son Dakika

Marmaris Belediyesi Yaz Kursları başladı

02.07.2022 11:37

Marmaris Belediyesi tarafından açılan ücretsiz yaz kursları başladı.

Marmaris Belediyesi tarafından açılan ücretsiz yaz kursları başladı. 14 branşta açılan kurslardan 2 ay boyunca 504 çocuk faydalanacak.

Marmaris Belediyesi'nin 5-17 yaş arası çocuklara yönelik 14 branşta açtığı ücretsiz yaz kursları başladı. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü'nün çocukların fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak ve yaz aylarını verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği kursların başlangıcı bir seremoni ile kutlandı.

Açılışa Belediye Başkan Yardımcısı Ali Zağlı ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Gündüz Kaplan katıldı. Yüzme Eğitim Merkezi bahçesinde düzenlenen etkinlikte veliler ve çocukları keyifli dakikalar yaşadı. Kurslara katılan çocuklara tişört hediye edilirken, ikram aracından da etkinliğe katılan konuklara ikramlarda bulunuldu. Çocuklar çalan müzikle dakikalarca dans etti.

Burada bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı Ali Zağlı, çocukların fiziksel ve sosyal gelişimi için yaz kurslarının çok önemli olduğunun altını çizerek "Belediye Başkanımız Mehmet Oktay, Marmaris'te yaşayan tüm çocukların ve gençlerin spor yapmasına olanak tanıyan yatırımlara ve çalışmalara özellikle önem veriyor. Bu çerçevede hayata geçirdiğimiz yaz kurslarında da hepinizin çok keyif alacağına ve başarılı olacağına inancımız tam. Hepinize başarılar diliyoruz" dedi.

14 branşta açılan kurslardan 2 ay boyunca 504 çocuk faydalanacak. Yaz kurslarında halk oyunları, masa tenisi, ritim perküsyon, çocuk yogası, drama, modern dans, temel dans-bale, zumba, çocuk platesi, bokwa, crosfit, step aerobik-jimnastik, yüzme ve melodika branşlarında eğitimler verilecek. Melodika kursu AKM'de verilirken, diğer tüm kurslar Yüzme Eğitim Merkezi'nde düzenlenecek. - MUĞLA

YORUMLAR
500
İzmir haberleri... Bayraklı Belediyesi'nden Çocuk Şarkıları Şenliği İzmir haberleri... Bayraklı Belediyesi'nden Çocuk Şarkıları Şenliği İzmir haberleri... Gaziemir Belediyesi'nden Yurttaşlara Psikolojik Destek İzmir haberleri... Gaziemir Belediyesi'nden Yurttaşlara Psikolojik Destek Çocuklara organ bağışı için bisikletle 7 bin kilometrelik umut yolculuğu Çocuklara organ bağışı için bisikletle 7 bin kilometrelik umut yolculuğu
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Marmaris Belediyesi Yaz Kursları başladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement