Merfes2008 Mermer ve El Sanatları Festivali - Son Dakika
Yerel

Merfes2008 Mermer ve El Sanatları Festivali

Merfes2008 Mermer ve El Sanatları Festivali

Afyonkarahisar'ın İscehisar İlçesinde Düzenlenen Merfes2008 Mermer ve El Sanatları Festivali'nin "Resmi Açılış Töreni" İlgi Görmedi.

20.06.2008 14:41

Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde düzenlenen MERFES2008 Mermer ve El Sanatları Festivali'nin "resmi açılış töreni" ilgi görmedi.

19-22 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan festival, dün gece ünlü sanatçı İsmail YK'nın konseriyle başladı. Konser alanına akın eden vatandaşlar, sanatçının söylediği birbirinden hareketli şarkılarla coşku dolu anlar yaşadı. Festivalin resmi açılış törenine ise ilgi beklenenden az oldu. Aralarında İscehisar Kaymakamı Yaşar Güneş, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, MHP Milletvekili Abdülkadir Akcan, Baro Başkanı Mümtaz Akıncı, İl Emniyet Müdürü Natık Canca ve Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Kadir Esir'in de bulunduğu protokol heyeti, kendilerine ayrılan bir çadırda otururken, vatandaşlara ise yer ayrılmadı. Az sayıda vatandaş, resmi açılış törenini ağaçların altında izledi.

Yapılan konuşmaların ardından, festival nedeniyle açılan standlar gezildi. Mermer ürünlerinin yanısıra, silahların bulunduğu standı da gezen protokol heyeti, burada bir müddet silahları inceledi.

(ATA-Y) 20.06.2008 14:19 TSİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Merfes2008 Mermer ve El Sanatları Festivali - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement