Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi

20.03.2015 11:00
Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nce, Anamur ilçesindeki muhtarlarla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü'nce, Anamur ilçesindeki muhtarlarla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Anamur Belediyesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanları Akif Çifçi, Ülkü Çataklı, Esin Şener ile Mersin Büyükşehir Koordinasyon Daire Başkanı Hasan Gubaroğlu, MESKİ İçmesuyu Dairesi Başkanı Burçin Kızmaz, MESKİ Kanalizasyon Dairesi Başkanı Begüm Çelikdelen, MESKİ Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Dr. Halil Kabak, Makine İkmal ve Tesis Dairesi Başkanı Mustafa Terzi, Abone İşleri Daire Başkanı Füsun Tural Bilgilioğlu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Hizmetleri Dairesi Başkanı Abdullah Sarıkabak, MESKİ Anamur-Bozyazı- Aydıncık Şube Müdürü Nazım Toprak, MESKİ Anamur yetkilileri, Meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.

MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, "Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın öncülüğünde yapılandırma çalışmalarımızı bitirdik, tüm ekipmanlarımız hazır, tüm ilçelerimizde yatırım seferberliğine başlayacağız. Anamur'un alt yapı eksiklerini elbirliği ile gidereceğiz. Muhtarlarımızın talepleri, istekleri mahallelerimiz için yapılacak olan projeler konusunda muhtarlarımızla fikir alışverişinde bulunacağız. Sorunları hep birlikte beraber çözüm üreteceğiz. Bu hizmetlerin tamamı bir süreçtir. Bu süreç belli bir program çerçevesinde olursa en çok ihtiyaç duyulan hizmet neyse, en güzel şekilde de mahallelerimize yansımış olacaktır. Dolayısıyla bu istişarelerin ve toplantıların yapılması da çok büyük önem arz etmektedir" diye konuştu.

MESKİ Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanı Dr. Halil Kabak ise muhtarlara, 22 Mart Dünya Su Günü olması nedeniyle, suyun önemi, su tasarrufu, konusunda sunum yaptı. 52 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda, MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak ve Daire Başkanları muhtarları tek tek dinleyerek not aldılar. Oldukça verimli geçen toplantıda muhtarlar da sorunlarını birebir aktarmanın memnuniyetini dile getirerek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'a teşekkür ettiler. - MERSİN

YORUMLAR
500
Yağmur Tanrısevsin'den Aşk Açıklaması Yağmur Tanrısevsin'den Aşk Açıklaması Son dakika haberi... Mersin'de otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti Son dakika haberi... Mersin'de otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti Anamur'da Muhtarlar Derneği kuruldu Anamur'da Muhtarlar Derneği kuruldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Meski, Anamur'da Muhtarların Sorunlarını Dinledi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement