Milletvekili Atila Sertel'den Başkan Arslan'a Ziyaret - Son Dakika

Milletvekili Atila Sertel'den Başkan Arslan'a Ziyaret

Milletvekili Atila Sertel\'den Başkan Arslan\'a Ziyaret
Son Güncelleme: 16.11.2015 10:15

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan’ı ziyaret etti.

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel, Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan'ı ziyaret etti.

1 Kasım seçimlerinde CHP'den milletvekili seçilen Atila Sertel, il genelinde ziyaretlerine devam ediyor. Sertel'in son ziyaret durağı ise Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan oldu. Ziyarette, CHP Çiğli İlçe Başkanı Selim Utku Gümrükçü de hazır bulundu. İzmir'e hizmet için göreve talip olduğunu ifade eden Atilla Sertel, hizmet sürecinde yerel yönetimlerle birlikte çalışacaklarını, bu nedenle belediyelerle geliştirilecek ilişkileri önemsediklerini söyledi. "Çok çalışan, sorun çözen ve mücadele eden bir insan olmak istiyorum" diyen Sertel, halktan kopmayacağını belirterek, "Her zaman sokaklarda vatandaşımızla iç içe olacağım. İkinci bölge milletvekiliyim ve bu bölgenin en önemli ilçelerinden birisi Çiğli. Çiğli benim için çok önemli ve özel. Sürekli Çiğli sokaklarında olacağım" diye konuştu.

Başkan Hasan Arslan da Sertel'i tebrik ederek, belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Hasan Arslan, belediye başkanının da halkın içinde olması gerektiğini, bu nedenle her gün mahallelerde halkın nabzını tuttuğunu dile getirerek sözlerini şöyle sürdürdü:

"Halkın içine çıkıyorum. Sokakları, kıraathaneleri ve esnafımızı sürekli geziyorum. Halkımızın taleplerini dinliyorum. Çiğlimiz hızlı gelişen bir ilçe ve halkın beklentilerini iyi bilmek gerekiyor. Bu nedenle bizler alanlardayız. Çok çalışıyoruz ama bir o kadar daha çalışmamız gerekiyor." - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Milletvekili Atila Sertel'den Başkan Arslan'a Ziyaret - Son Dakika


Advertisement