Miniklerin yıl sonu gösterileri renkli görüntülere sahne oldu - Son Dakika

Miniklerin yıl sonu gösterileri renkli görüntülere sahne oldu

21.06.2022 10:37

Miniklerin yıl sonu gösterileri renkli görüntülere sahne oldu Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı;

Miniklerin yıl sonu gösterileri renkli görüntülere sahne oldu

Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı;

"Dünyanın en değerli varlıklarını yarınlara hazırlıyoruz"

BİLECİK - Bilecik Belediyesi Türkan Saylan ve Zübeyde Hanım Çocuk Sosyal Tesisleri'nde eğitimlerini tamamlayan öğrenciler önce gösterilerini sundu daha sonra karnelerini aldı. Miniklerin yıl sonu gösterileri görülmeye değerdi.

Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı ve Başkan Yardımcısı Vedat Kazıcı, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen programa katılarak, öğrencilerin sevinç ve heyecanını paylaştı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan programda konuşan Başkan V. Subaşı, çocukların yetiştirilmesinde emeği olan öğretmen ve ailelerine teşekkür etti. Subaşı "Dünyanın en değerli varlıklarını yarınlara hazırlıyoruz. Siz değerli anne ve babalar; dünyanın en güzel varlıkları olan evlatlarımızı sevgiyle donatırken, bizler de onlara bu sevgiyi tamamlayacak eğitimi vermek için çalışıyoruz. Çocukların temel eğitimi almada en hızlı öğrenme çağları bu dönemdir. Böylesine önemli bir dönemde yavrularınızı bizlere güvenerek teslim etmeniz bizim için gurur verici. Bununla birlikte bizlerin de bu sorumluluğu yerine getirmek için gayretle çalıştığımıza emin olmanızı istiyorum. Hedefimiz öğrencilerimizi bireysel farklılıkları benimseyen bir ortamda, çağdaş yaşamın getirdiği bilgi, beceri ve değerlerde, paylaşmayı bilen, sorgulayan ve özgüveni gelişmiş bireyler olarak yetiştirmektir" dedi.

Daha sonra çocukların gösterilerini izleyen Başkan V. Subaşı ve Başkan Yardımcısı Kazıcı, çocuklara karnelerini vererek, hatıra fotoğrafları çektirdi.

YORUMLAR
500
Valencia'anın bonservis inadı kırıldı! Fenerbahçe, Maxi Gomez'i kadrosuna katmaya çok yakın Valencia'anın bonservis inadı kırıldı! Fenerbahçe, Maxi Gomez'i kadrosuna katmaya çok yakın Maltepe'deki öğrenci yurtlarında Arap mültecilerin bedava kaldığı iddiasına KYK'dan cevap: Mülteci değil, bilim insanları Maltepe'deki öğrenci yurtlarında Arap mültecilerin bedava kaldığı iddiasına KYK'dan cevap: Mülteci değil, bilim insanları Twitch yayıncısı Jay Streazy, İstanbul'da canlı yayın yaptığı esnada çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından ısırıldı Twitch yayıncısı Jay Streazy, İstanbul'da canlı yayın yaptığı esnada çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından ısırıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Miniklerin yıl sonu gösterileri renkli görüntülere sahne oldu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement