Nesli tükenme tehlikesi altında olan Su Samuru, Burdur'da görüntülendi - Son Dakika

Nesli tükenme tehlikesi altında olan Su Samuru, Burdur'da görüntülendi

02.02.2021 17:28

- Nesli tükenme tehlikesi altında olan Su Samuru, Burdur'da görüntülendi Burdur'da nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan su samuru görüldü.

- Nesli tükenme tehlikesi altında olan Su Samuru, Burdur'da görüntülendi

BURDUR - Burdur'da nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan su samuru görüldü.

Burdur'un Kemer ilçesinde nesli tükenme tehlikesi altında olan su samuru Kemer'de bulunan Müsellim Göleti'nde vatandaşın cep telefonu ile görüntülendi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde, su samurunun görüldüğü bölgeye foto kapan koyarak, su samurunun koruma altına alınması için çalışmaların başlatılacağını söyledi.

YORUMLAR
500
Burdur'da 'Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonu' toplandı Burdur'da 'Orman Yangınları ile Mücadele Komisyonu' toplandı Başakşehir, yeni sezona Burdur'da hazırlanıyor Başakşehir, yeni sezona Burdur'da hazırlanıyor Yağlı güreşçi Ali Kaya, Karamanlı Gençlik Spor Kulübüne transfer oldu Yağlı güreşçi Ali Kaya, Karamanlı Gençlik Spor Kulübüne transfer oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Nesli tükenme tehlikesi altında olan Su Samuru, Burdur'da görüntülendi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement