Nevşehir Sokaklarında Kış Temizliği - Son Dakika

Nevşehir Sokaklarında Kış Temizliği

09.01.2012 11:21
Nevşehir Sokaklarında Kış Temizliği

Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış temizliği çerçevesinde kent sokaklarındaki temizlik çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış temizliği çerçevesinde kent sokaklarındaki temizlik çalışmalarını yoğunlaştırdı. Oluşturulan temizlik ekipleri vasıtasıyla günde yaklaşık 130 torba çöp toplayan ekipler, daha temiz bir Nevşehir sloganı ile çalışmalarını devam ettiriyorlar.

Nevşehir'in farklı mahalle ve sokaklarında çevre kirliliğinin de oluşumuna zemin hazırlayan, çevreye rastgele atılan katı atık malzemelerin temizlenmesine yönelik çalışmalar Nevşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılıyor.

Her gün yaklaşık 130 torbaya yakın çöp toplanarak, Nevşehir'in daha temiz bir il olmasına katkı sağlanıyor. - NEVŞEHİR

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
İç Anadolu'da 4 ilde depremlerde hayatını kaybedenler için hatıra ormanı oluşturuldu İç Anadolu'da 4 ilde depremlerde hayatını kaybedenler için hatıra ormanı oluşturuldu Kızılırmak'ta kaçak yollarla balık avlayan 4 şüpheli yakalandı Kızılırmak'ta kaçak yollarla balık avlayan 4 şüpheli yakalandı Depremde hayatını kaybeden turist rehberleri için Nevşehir'de mevlit okutuldu Depremde hayatını kaybeden turist rehberleri için Nevşehir'de mevlit okutuldu

Son Dakika Yerel Nevşehir Sokaklarında Kış Temizliği - Son Dakika


Advertisement