Okullararası Kayak Müsabakaları Tamamlandı - Son Dakika

Okullararası Kayak Müsabakaları Tamamlandı

15.02.2012 14:00
Okullararası Kayak Müsabakaları Tamamlandı

Türkiye Kayak Federasyonu 2012 yılı faaliyet programında yer alan 'Alp Disiplini I.ve II.

Türkiye Kayak Federasyonu 2012 yılı faaliyet programında yer alan 'Alp Disiplini I. ve II. Etap Yarışları' Büyük-Genç kategorilerinde ve Okullar arası Kayak Türkiye Şampiyonası, Erciyes Kayak Merkezi'nde yapıldı.

Erciyes Kayak Merkezi'nde yapılan yarışmalara değişik bölgelerden 500'e yakın kayakçı katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Metin Özen, "İlk olarak Alp Disiplini 1. ve 2. Etap yarışlarımızı, arkasından da Okullar arası Alp Disiplini ve Kuzey Disiplini Kayak Türkiye Şampiyonası müsabakalarımızı tamamladık. Kayseri olarak yapılan bu iki organizasyona da katılan sporcu, antrenör ve idarecilerimizi en iyi şekilde ağırladık. Bizler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bundan sonra yapılacak bütün organizasyonlarda ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.

- KAYSERİ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Hırsızlara 3 aylık takip sonucu operasyon: 2.5 milyon TL değerinde yanmış kablo ele geçirildi Hırsızlara 3 aylık takip sonucu operasyon: 2.5 milyon TL değerinde yanmış kablo ele geçirildi Süper Amatör Küme'de son 2 haftaya girildi Süper Amatör Küme'de son 2 haftaya girildi Kayseri Süper Amatör Küme: Erciyes Esen Makine FK: 8 Kayseri Simya Koleji: 0 Kayseri Süper Amatör Küme: Erciyes Esen Makine FK: 8 Kayseri Simya Koleji: 0

Son Dakika Yerel Okullararası Kayak Müsabakaları Tamamlandı - Son Dakika


Advertisement