Rus dublörden korkutan anlar! 80 km hızla giden minibüsün içinden mermi gibi geçti - Son Dakika

Rus dublörden korkutan anlar! 80 km hızla giden minibüsün içinden mermi gibi geçti

18.01.2022 11:39

Rus dublör Evgeny Chebotarev, yürekleri ağza getiren bir olaya daha imza attı. 80 kilometre hızla giden minibüse atlayıp mermi gibi içinden geçen Evgeny'nin o anları kameralarca kaydedildi.

Rusya'da dizi ve filmlerde dublörlük yapan ve sayısız ölümcül gösterilerle ülkenin en çok tanınan kişileri arasında yer alan Evgeny Chebotarev, yeni bir gösteriye imza attı.

ARAÇLA NEHRE UÇUP KABURGALARINI KIRMIŞTI

Daha önce metrelerce yüksekten atlayan, üstünden araba geçen ve alevlerin içinden geçen Rus dublör, geçtiğimiz Eylül ayında araçla nehre uçtuğu gösteri sırasında kaburgasını kırmıştı. Doktorların en az 6 ay sonra iyileşeceğini belirttiği Chebotarev son gösterisi ile yürekleri ağza getirdi.

Nefes kesen anlar! Rus dublör 80 km hızla giden minibüsün içinden mermi gibi geçti

HAREKET HALİNDEKİ MİNİBÜSÜN İÇİNE DALDI

Chebotarev akıllara durgunluk veren 71'nci gösterisinde, yola yerleştirilen bir platformun üzerine yatarak karşı yönden 80 kilometre hızla gelen minibüsün ön camından içeri daldı. Aracın içinden hızla geçen Chebotarev arka kapıdan yola düştü. Gösteri sırasında minibüste 3 yolcunun mizanseni yapıldı.

YORUMLAR
500
Renault ile Rusya arasında anlaşma: Şirketin tüm varlıkları Rus devletine devredildi Renault ile Rusya arasında anlaşma: Şirketin tüm varlıkları Rus devletine devredildi Renault, Rusya'daki varlıklarını Rus hükümetine devretti Renault, Rusya'daki varlıklarını Rus hükümetine devretti G7'den 'küresel açlık krizi' uyarısı! 'Ukrayna'nın 25 milyon ton tahılı Rus güçleri tarafından bloke edilmiş durumda' G7'den 'küresel açlık krizi' uyarısı! 'Ukrayna'nın 25 milyon ton tahılı Rus güçleri tarafından bloke edilmiş durumda'

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Rus dublörden korkutan anlar! 80 km hızla giden minibüsün içinden mermi gibi geçti - Son Dakika


Advertisement