Sandıklı'da polis ve jandarmadan motosiklet sürücülerine denetim - Son Dakika

Sandıklı'da polis ve jandarmadan motosiklet sürücülerine denetim

26.06.2022 14:39

Sandıklı'da polis ve jandarmadan motosiklet sürücülerine denetim Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinin farklı noktalarında polis ve jandarma ekipleri tarafından motosiklet sürücülerine yönelik denetim yapıldı.

Sandıklı'da polis ve jandarmadan motosiklet sürücülerine denetim

AFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinin farklı noktalarında polis ve jandarma ekipleri tarafından motosiklet sürücülerine yönelik denetim yapıldı.

Sandıklı ilçe merkezi Konak Park ve Cumhuriyet Park kavşağında dün akşam saat 21.00 ile 24.00 saatleri arası polis ve jandarma ortaklaşa motosiklet denetimi yaptı. Durdurulan motosiklet sürücüleri kask ve evrak kontrollü yapıldı. Eksik evrakı olan sürücülere cezai işlem uygulanırken, plakasız motosikletler çekici yardımı ile otoparka kaldırıldı. Yine motosiklet sürücüleri yapılan uygulama da kask takmaları, trafik kurallarına uymaları ve motosikletin egzoz sesi ile çevreye gürültü kirliliği yapmamaları yönünde uyarıldı.

Yetkililer bu tip uygulamalarının aralıklar ile yaz boyunca süreceğini amaçlarının toplumun huzurunu sağlamak ve yaşanabilecek trafik kazalarını önlemek olduğunu kaydettiler.

YORUMLAR
500
Coinbase 1.1 milyar dolar zarar etti Coinbase 1.1 milyar dolar zarar etti İranlı hayranı ile evlenmişti! Nihat Doğan'ın düğününde bir maganda, kalabalığın ortasında havaya peş peşe ateş etti İranlı hayranı ile evlenmişti! Nihat Doğan'ın düğününde bir maganda, kalabalığın ortasında havaya peş peşe ateş etti CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan: Iraklının aldığı mezar yerlerini iptal ettirdim CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan: Iraklının aldığı mezar yerlerini iptal ettirdim
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sandıklı'da polis ve jandarmadan motosiklet sürücülerine denetim - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş