Sögütlübahçeliler 30 Yaşında - Son Dakika
Yerel

Sögütlübahçeliler 30 Yaşında

Sögütlübahçeliler 30 Yaşında

Samsunspor taraftar gruplarından “Samsunspor Taraftarlar Derneği (Söğütlübahçeliler)” kuruluşunun 30. yılını mangal partisiyle kutladı.

21.06.2014 18:52

Samsunspor taraftar gruplarından "Samsunspor Taraftarlar Derneği (Söğütlübahçeliler)" kuruluşunun 30. yılını mangal partisiyle kutladı.

Dernek binasında gerçekleşen kutlama törenine Samsunspor Başkan Vekilleri Recep Hun, Mehmet Bank, Basın Sözcüsü İbrahim Ersöz, Stadyum Sorumlusu Erol Aslan, Altyapı Sorumlusu Muhammet Ali Akça, Türk sinemasının renkli siması "Şişko Nuri" lakaplı Sıtkı Sezgin, taraftar gruplarının temsilcileri ve taraftarlar katıldı.

Oldukça samimi ortamda gerçekleşen mangal partisinde konuşan dernek başkanı Samet Tatar, "Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Samsunspor'umuza da yeni sezonda başarılar diliyoruz" dedi.

Basın Sözcüsü İbrahim Ersöz ise, "Samsunspor'umuz ile taraftarımız bir bütündür. Ortak paydamız hiç kuşkusuz kentimizin en büyük markası olan Samsunspor'dur. Samsunspor Taraftarlar Derneği'nin 30. kuruluş yılını camiamız adına kutluyorum" diye konuştu. - SAMSUN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Sögütlübahçeliler 30 Yaşında - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement