Süt Birliği'nden Destekleme Uyarısı - Son Dakika
Yerel

Süt Birliği'nden Destekleme Uyarısı

Süt Birliği\'nden Destekleme Uyarısı

Antalya’nın Manavgat ilçesinde Süt Üreticileri Birliği Başkanı Bilal Ay, anaç sığır ve buzağı desteklemesi için başvuruda bulunmayan üreticilerinin başvurularını 29 Aralık 2014 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar yapmaları gerektiğini bildirdi.

27.12.2014 15:10

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Süt Üreticileri Birliği Başkanı Bilal Ay, anaç sığır ve buzağı desteklemesi için başvuruda bulunmayan üreticilerinin başvurularını 29 Aralık 2014 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar yapmaları gerektiğini bildirdi.

Anaç sığır ve buzağı destekleme başvurularının 31 Aralık tarihinde sona ereceğini belirten Manavgat Süt Üreticileri Birliği Başkanı Bilal Ay,

yapılan başvuruları 31 Aralık 2014 tarihine kadar Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'ne teslim edeceklerini söyledi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 2 yıldır anaç sığır başına 225, buzağı başına 100 lira destekleme yaptığını belirten Ay, "2014 yılında anaç sığır ve buzağı desteklemesi almaya hak kazanan üreticilerin isimleri 20 Ocak tarihine kadar askıya çıkarılırken, ödemeler 2015 yılının Mart ayı sonuna kadar yapılacaktır" dedi. Ay, üçüncü dönem süt desteklerinin ise üreticilerin hesabına Perşembe günü itibarı ile yatırıldığını söyledi - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Süt Birliği'nden Destekleme Uyarısı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement