Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu - Son Dakika

Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu

27.12.2021 22:15

- Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge 'Günaydın Gece' isimli program kapsamında Aksaray'da öğrencilerle bir araya geldi.

- Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu

AKSARAY - Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge 'Günaydın Gece' isimli program kapsamında Aksaray'da öğrencilerle bir araya geldi.

Aksaray Üniversitesi ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak adına düzenlenen 'Gençlik söyleşileri' programı kapsamında Radyo Programcısı ve Yazar Talha Bora Öge bir birinden farklı şiirleri ile öğrencilerle buluştu. Aksaray Üniversitesi Konferans Salonunda düzenlenen programda Talha Bora Öge şiir ve söyleşisi ile dinleyicilere keyifli anlar yaşattı. Şiir dinletisinin yanı sıra Neşet Ertaş'ın ölümsüz eserleri Öge'nin orkestrası tarafından konularına göre sırayla seslendirildi. 'Gençlik söyleşileri' programının ardından Yazar Talha Bora Öge sahnede yeni kitabı 'Var Bir Hayalimiz' hakkında bilgi verdi. Öğrencilerle sohbetler gerçekleştiren Öge, burada öğrencilere kariyerlerinde seçecekleri meslekler hakkında tavsiyelerde bulundu. Yaklaşık 2 saat süren konserin sonunda Talha Bora Öge öğrencilerle sahneden hatıra fotoğrafı çekerek ayrıldı.

Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu
Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu
Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu
Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu

YORUMLAR
500
Kuzu ve buzağılar güzellikte yarıştı Kuzu ve buzağılar güzellikte yarıştı Aksaray'da aranan 6 hükümlünün de aralarında olduğu 21 kişi yakalandı Aksaray'da aranan 6 hükümlünün de aralarında olduğu 21 kişi yakalandı Aksaray'da darbettiği öğrencisinin babasıyla tartışan eski öğretmene uzaklaştırma kararı Aksaray'da darbettiği öğrencisinin babasıyla tartışan eski öğretmene uzaklaştırma kararı
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Talha Bora Öge Aksaray'da öğrencilerle buluştu - Son Dakika


Advertisement