Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İncesoyluer, son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İncesoyluer, son yolculuğuna uğurlandı

16.03.2023 18:23

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İncesoyluer, son yolculuğuna uğurlandı Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer, düzenlenen cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İncesoyluer, son yolculuğuna uğurlandı

TOKAT - Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer, düzenlenen cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisinde şeker hastalığına bağlı bir süredir tedavi gören Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal İncesoyluer hayatını kaybetti. Hastane morgundan alınan İncesoyluer'in cenazesi Tokat Gazeteciler Cemiyeti önüne getirildi. Yapılan konuşma ve okunan duaların ardından İnceoyluer'in tabutunun üzerine çiçekler bırakıldı. Alipaşa Camisinde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazına Tokat protokolü, basın mensupları ile çok sayıda vatandaş katıldı. İncesoyluer'in cenazesi Erenler Mezarlığında toprağa verildi.

Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı İncesoyluer, ulusal ve yerel birçok basın kuruluşunda görev yaptı. İncesoyluer, evli ve 3 çocuk babası idi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Tokat'ta ramazanın ilk cuması kılındı Tokat'ta ramazanın ilk cuması kılındı Tokat'tan depremzede çocuklara oyuncak gönderildi Tokat'tan depremzede çocuklara oyuncak gönderildi Beşiktaş maçlarında en çok Ali Şansalan düdük çaldı Beşiktaş maçlarında en çok Ali Şansalan düdük çaldı

Son Dakika Yerel Tokat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İncesoyluer, son yolculuğuna uğurlandı - Son Dakika


Advertisement