Turizmciler 'Bir Kitap da Sen Ver' Dedi - Son Dakika
Yerel

Turizmciler 'Bir Kitap da Sen Ver' Dedi

Turizmciler \'Bir Kitap da Sen Ver\' Dedi

Antalya’nın Alanya ilçesi Devlet Hastanesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), şizofreni ve diğer psikotik bozukluk tanısı almış hastalarının tedavi gördüğü Türkler Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Kütüphanesi’ne katkı sağlamak için “Bir Kitap da Sen Ver” kampanyası başlattı.

09.09.2014 11:00

Antalya'nın Alanya ilçesi Devlet Hastanesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), şizofreni ve diğer psikotik bozukluk tanısı almış hastalarının tedavi gördüğü Türkler Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Kütüphanesi'ne katkı sağlamak için "Bir Kitap da Sen Ver" kampanyası başlattı. Yeni açılan merkezin tanınırlığını arttırmak için farkındalık çalışması olan kampanyaya Alanya turizmcilerinden destek geldi.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölgesel Yürütme Kurulu (BYK) Başkanı Suat Çavuşoğlu, turizm derneklerinin aynı zamanda birer sivil toplum kuruluşu olduklarını belirterek, "Bu çerçevede ALTİD'in ve Alanya Devlet Hastanesi Başhekimliği'nin başlatmış olduğu kampanyayı çok önemsiyor ve destek veriyorum. Şehir bilincini arttıran önemli bir çalışma. Ben de evimden getirdiğim kitaplarla katkı sağladım. Alanya'da faaliyet gösteren tüm acente yöneticisi ve çalışanlarını bu kampanyaya davet ediyorum" dedi.

Tivrona Tur'un Genel Müdürü Tamer Koç ise "Aynı zamanda farkındalık çalışması olan bu kampanyaya ben de kitap vererek katkı sağladım. 'Bir Kitap da Sen Ver' kampanyasını destekliyorum" dedi.

Bir hafta boyunca devam edecek olan 'Bir Kitap da Sen Ver' kampanyası bağış noktalarının Türkler Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Danışma Masası, Alanya Devlet Hastanesi Sosyal Hizmetler Uzmanı Mehmet Aldemir ve ALTİD olduğu belirtildi. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Turizmciler 'Bir Kitap da Sen Ver' Dedi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement