Türk Telekom 2011 Yılında Hedefine Ulaştı - Son Dakika
Yerel

Türk Telekom 2011 Yılında Hedefine Ulaştı

Türk Telekom 2011 Yılında Hedefine Ulaştı

Manisa Türk Telekom İl Müdürü İsmail Uzel, 2011 yılı hedeflerinin tamamını yerine getirdiklerini belirterek, 2012 yılı için hedeflerini açıkladı.2012 yılında hedeflerinde çıtalarını yükselttiklerini kaydeden Uzel " İl Müdürlüğümüz sorumluluk sahasında bulunan müşterilerimize kaliteli, kesintisiz ve çağın gereği olarak yüksek verimlilikte geniş band hizmetinin verilebilmesi için faaliyetler yürütülmektedir.

10.01.2012 16:37
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Manisa Türk Telekom İl Müdürü İsmail Uzel, 2011 yılı hedeflerinin tamamını yerine getirdiklerini belirterek, 2012 yılı için hedeflerini açıkladı.

2012 yılında hedeflerinde çıtalarını yükselttiklerini kaydeden Uzel " İl Müdürlüğümüz sorumluluk sahasında bulunan müşterilerimize kaliteli, kesintisiz ve çağın gereği olarak yüksek verimlilikte geniş band hizmetinin verilebilmesi için faaliyetler yürütülmektedir. Kırsal alandaki internet sorunlarının çözümü için köy ve mahallelerimize ilk etapta 45 adet fiber optik kablo ile çalışan sistem kurulmuştur. Büyük merkezlerimizde (Manisa, Turgutlu, Salihli, Alaşehir, Akhisar, Soma, Demirci) geniş band (internet) hizmetimizin sorunsuz verilebilmesi için fiber optik kablodan çalışan sistemler kurulmuştur. Manisa merkezin şu anda en hızlı gelişen yeri olan Güzelyurt, Hafsa Sultan ve 2.Anafartalar Mahallelerinin tamamını kapsayacak şekilde FTTH/B (eve kadar fiber) projesi hazırlanarak tatbikatı tamamlanmıştır. Bu proje sayesinde adı geçen mahallelerde 1000 Mbps'e kadar İnternet verilebilecek, arıza giderme kolaylaşacak aynı zamanda müşteri memnuniyeti artacaktır. " dedi

MULTİMEDYA ANKESÖRLER KURULDU

Uzel, " İl Genelinde bulunan 4 adet askeri birlikteki ankesör kullanım oranları dikkate alınarak, acemi er eğitimi için gelen vatandaşlarımızın kullanımına sunulmak üzere ankesör sayılarının arttırılması gerektiği tespit edilmiş ve ankesör sayısı arttırılmıştır. Değişik noktalara internet erişimi sağlayan Multimedya ankesörler kurulmuştur. Bina içi zayıf akım tesisatı (ankastre) bozulmuş olan hanelerin bir bölümünün ankastrelerinin yenilenmesi işi şirketimizce yapılmıştır. 2012 yılında da devam edilecektir. Manisa Organize Sanayi Bölgesi ile imzalanan protokol gereği FTTH (Fabrikaya kadar Fiber) uygulaması gerçekleştirilerek sistem devreye verilmiştir. Akhisar ve Salihli Organize Sanayi Bölge Müdürlükleri ile İşbirliği Protokolü imzalanmıştır."diye konuştu.

MAHALLELERDE TİVİBU EV HİZMETİ VERİLEBİLECEKTİR

2012 yılı planlama faaliyetleri hakkında bilgi veren Uzel, "Manisa Birlik Kooperatifler Birliği alanındaki sitelerin site içi ankastreleri yenilenerek sorunsuz telefon ve internet hizmetinin verilmesi sağlanacaktır. Mevcut apartmanlardaki bozuk olan bina içi zayıf akım tesisatının (Ankastre) düzeltilmesi işlemlerine şirketimizce devam edilecektir. Uncubozköy Mahallesinin eve kadar fiber uygulamasına dahil edilmesi planlanmıştır. Projenin tamamlanması ile 2012 yılında yaklaşık 3 bin daire eve kadar fiber yapılmış olacaktır.

Müşterilerimize kesintisiz ve son teknolojiyi içeren kaliteli iletişim sunulması hedeflenmiştir. Akhisar ve Salihli

Organize Sanayi Bölgeleri için 2011 de imzalanan işbirliği protokolü gereği fabrikaya kadar fiber projelendirmesi ve tatbikatının tamamlanması hedeflenmektedir.

2011 yılında tamamlanan Manisa Organize Sanayi Bölgesinin genişleme alanı olan 4. bölüm 2. kısım için de FTTH projesi hazırlanması ve 2012 yılı içerisinde tatbik edilmesi planlanmıştır. Her türlü abonelik işlemlerini ve satış faaliyetlerini sahada gerçekleştirmek amacıyla Mobil Araç temin edilerek en seri şekilde hizmete başlanacaktır." ifadelerini kullandı. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Türk Telekom 2011 Yılında Hedefine Ulaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • CHP Hatay'da seçim sonuçlarına itiraz etti
  02 Nis CHP Hatay'da seçim sonuçlarına itiraz etti

  Hatay'da kesin olmayan sonuçlara göre seçimi 2. sırada tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi sonuçlara itirazda bulundu.

 • MTSO Başkanı: Önümüzdeki dört yıl deprem bölgesinin ayağa kaldırılması için fırsat olmalı
  02 Nis MTSO Başkanı: Önümüzdeki dört yıl deprem bölgesinin ayağa kaldırılması için fırsat olmalı

  Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi. Seçimsiz geçecek dört yılın önemine vurgu yapan Başkan Sadıkoğlu, 'Önümüzdeki dört yıl hükümetimizin ve seçilen belediye başkanlarının en önemli gündemi deprem bölgesinin ayağa kaldırılması olmalı' dedi.

 • Ahmet Aras, Muğla'da Seçim Zaferini Kutladı
  02 Nis Ahmet Aras, Muğla'da Seçim Zaferini Kutladı

  CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Aras, seçim zaferinin ardından Muğlalılara teşekkür etti ve Muğla ittifakının zaferini kutladı.

 • Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, AK Parti'nin oy oranını artıran başkan oldu
  02 Nis Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, AK Parti'nin oy oranını artıran başkan oldu

  Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti'nin oy oranını en çok artıran başkan oldu. Başdeğirmen, 2019 yerel seçimlerinde yüzde 38 olan oy oranını 2024'te yüzde 41,95'e yükseltti.

 • Milas'ta Polise Mukavemet Eden Şahıslar Gözaltına Alındı
  02 Nis Milas'ta Polise Mukavemet Eden Şahıslar Gözaltına Alındı

  Muğla'nın Milas ilçesinde polis memuruna mukavemet gösteren ve sosyal medyadan aşağılayıcı bir yorum yapan şahıslar polis tarafından gözaltına alındı. Şahıslar, emniyette ifadelerinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • Van'da DEM Partililer ile polis arasında gerginlik
  02 Nis Van'da DEM Partililer ile polis arasında gerginlik

  Van'da yapılan yerel seçimlerin ardından DEM Partililerin kutlama yapmasıyla polis arasında gerginlik yaşandı. Polis ekipleri TOMA ve gaz bombası kullanarak müdahale etti.

 • Hilal Özdemir, Suadiye Mahallesi'nde muhtar seçildi
  02 Nis Hilal Özdemir, Suadiye Mahallesi'nde muhtar seçildi

  Hilal Özdemir, yerel seçimlerde Kadıköy'ün Suadiye Mahallesi'nden muhtar adayı olduğunu açıklamıştı. Seçim sonrasında muhtar olduğunu duyuran Özdemir, teşekkür mesajıyla yeni dönemde mahalleye hizmet etmeye devam edeceğini belirtti.

 • Ankara'da CHP, 3 ilçe belediyesi daha kazandı
  02 Nis Ankara'da CHP, 3 ilçe belediyesi daha kazandı

  Ankara'da yapılan 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarına göre, CHP 3 ilçe belediyesi daha kazanarak toplamda 16 ilçe belediyesine sahip oldu.

 • İYİ Parti Yahyalı Belediye Başkan Adayı Mustafa Balcı ve Adaylar İstifa Etti
  02 Nis İYİ Parti Yahyalı Belediye Başkan Adayı Mustafa Balcı ve Adaylar İstifa Etti

  İYİ Parti Yahyalı Belediye Başkan adayı Mustafa Balcı ve belediye meclisi üyesi adayları ile ilçe teşkilatının bazı yöneticileri, partilerinden istifa etti. Balcı, seçim ofisinde, ilçe teşkilatı yöneticileri ve belediye meclisi üyesi adaylarının da hazır bulunduğu toplantıda yaptığı açıklamada, yerel seçimi geride bıraktıklarını belirterek, kazananı tebrik ettiğini söyledi. Yahyalı için ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarına inandığını ifade eden Balcı, şunları kaydetti: 'Bu seçimin kaybedilmesinde bizim hatalarımızın olduğu gibi uzun bir süre yalnız bırakılmamızın da etkisi olduğunu düşünüyoruz. Başta içinde bulunduğumuz il yönetiminin ilgisizliği, ilçe yönetiminin teşkilatlanma ve planlamalardaki eksiklikleri bizi farklı bir karar almaya zorlamıştır. Şu andan itibaren Yahyalı ilçe teşkilatında görev alan 7 arkadaşımız ve seçimde belediye meclisi üyesi adaylığı yarışında bulunan tüm adaylarımızla İYİ Parti üyeliğinden ve partideki görevlerimizden istifa ettiğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.'

 • Avrupa'nın ortasında ilkokula silahlı saldırı! 3 yaralı
  02 Nis Avrupa'nın ortasında ilkokula silahlı saldırı! 3 yaralı

  Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de bir okulda silahlı saldırı düzenlendi. Olayda 3 öğrenci yaralandı, reşit olmayan bir şüpheli gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Vatandaşlara Teşekkür Etti
  02 Nis Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Vatandaşlara Teşekkür Etti

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından yeniden başkan seçilmesinin ardından vatandaşlara teşekkür etti. Şahin, seçim sonuçlarının demokratik kazanç olduğunu belirterek, hizmet belediyeciliğinin devam edeceğini ve Gaziantep Modeli'ni canlı tutacaklarını ifade etti.

 • Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı: Zaman kaybetmeden üretim ve ihracata odaklanmalıyız
  02 Nis Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı: Zaman kaybetmeden üretim ve ihracata odaklanmalıyız

  Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Celal Kadooğlu, yerel seçimlerin ardından üretim ve ihracata odaklanılması gerektiğini belirtti. Seçimlerin demokratik olgunluk içerisinde gerçekleşmesinin önemine dikkat çeken Kadooğlu, ekonomideki makro dengelerin iyileştirilmesi için çalışılması gerektiğini vurguladı.


Advertisement