Ulusal Medyada Habere Yön Verenler Kocaeli Kitap Fuarı'nda - Son Dakika
Yerel

Ulusal Medyada Habere Yön Verenler Kocaeli Kitap Fuarı'nda

Ulusal Medyada Habere Yön Verenler Kocaeli Kitap Fuarı\'nda

Ulusal medyada en çok takip edilen internet haber portalları, televizyon kanalları ve gazetelerin yöneticileri, 9. Kocaeli Kitap Fuarı’nda olacak.

11.05.2017 12:29

Ulusal medyada en çok takip edilen internet haber portalları, televizyon kanalları ve gazetelerin yöneticileri, 9. Kocaeli Kitap Fuarı'nda olacak.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği 9. Kocaeli Kitap Fuarı'nda adeta gazetecilerin geçidi yaşanacak. Kitap Fuarı'nda televizyon kanalları, ulusal gazeteler ve internet haber sitelerinin genel yayın yönetmenleriyle yöneticileri, söyleşi programlarına katılacak. Söyleşilerde ağırlıklı olarak 15 Temmuz darbe girişimi ile güncel konular ele alınacak. Kitap Fuarı'nda Yeni Şafak Gazetesi İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik, www.haber7.com yazarı İbrahim Erdoğan, www.internethaber.com ve çok sayıda başka internet sitesinin kurucusu olan Hadi Özışık, kitapseverlerle bir araya gelecek. 16 Mayıs Salı günü saat 18.00'de başlayacak "Haber Portalı Dedikleri" konulu söyleşide internet medyasının dünü, bugünü ve geleceği tartışılacak. Kitap Fuarı, 19 Mayıs Salı günü yine tanınmış gazete yöneticilerini misafir edecek. Saat 18.00'de başlayacak söyleşide Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz, Karar Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kiras, Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan, "Gazete Yönetmek, Siyaseti İzlemek" konusunu tartışacak. Dört önemli gazetenin genel yayın yönetmenleri bir araya gelince, siyasetin gündemi, 15 Temmuz hain darbe girişimi ve referandum sonuçları masaya yatırılacak. Televizyon gazetecileri de 9. Kocaeli Kitap Fuarı'nda yerini alacak. Her akşam milyonların takip ettiği haber kanallarının genel yayın yönetmenleri "Haber Kanalı Olmak" konusunu, kendilerini dinlemeye gelenlere anlatacak. Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmeni ve "Akılda Kalan" programıyla çok önemli konukları misafir eden Veyis Ateş, Ahaber Genel Müdürü Abdülhalik Çimen, 24 Tv Genel Müdürü Murat Çiçek, TGRT Genel Yayın Yönetmeni Yücel Koç, 20 Mayıs Cumartesi saat 18.00'de düzenlenecek panelde her akşam izlediğimiz Tv haberlerinin nasıl hazırlandığını anlatırken, gündemi de değerlendirecek. - KOCAELİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ulusal Medyada Habere Yön Verenler Kocaeli Kitap Fuarı'nda - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement