Uşak'ta Kar Yağışı - Son Dakika

Uşak'ta Kar Yağışı

10.01.2012 17:40
Uşak'ta Kar Yağışı

Uşak'ta başlayan yoğun kar yağışı il genelinde yaşamı olumsuz etkiliyor.

Uşak'ta başlayan yoğun kar yağışı il genelinde yaşamı olumsuz etkiliyor.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Uşak il merkezi ile Karahallı, Sivaslı, Eşme ve Banaz ilçelerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle şehirlerarası ulaşımda aksamalar yaşanıyor.

İzmir-Ankara, Uşak- Denizli karayollarında Karayolları 25. Şube Şefliğine bağlı ekipler tuzlama çalışması yaparken, kuzey kesimdeki dağ köylerine ulaşım ise güçlükle sağlanıyor.

İl Özel İdaresi yetkilileri, karla mücadele ekiplerinin kapanması muhtemel köy yollarında açma çalışması yaptığını belirtirken, yollarda tedbir alan trafik ekipleri de sürücülere yoğun kar yağışı nedeniyle uyarıda bulunuyor.

Meteoroloji yetkilileri, yağışın yarın sabah saatlerine kadar süreceğini belirterek, gece yollarda buzlanmanın artacağı uyarısında da bulundular.

- UŞAK

YORUMLAR
500
Uşak'ta düzenlenen Moda Festivali geri dönüşüm defilesiyle başladı Uşak'ta düzenlenen Moda Festivali geri dönüşüm defilesiyle başladı Uşak'ta tekstil fabrikasında çıkan yangına müdahale eden itfaiye eri yaralandı Uşak'ta tekstil fabrikasında çıkan yangına müdahale eden itfaiye eri yaralandı
Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Uşak'ta Kar Yağışı - Son Dakika


Advertisement