Yakamoz ışığı Van Gölü'nü aydınlattı, ortaya mest eden görüntüler çıktı - Son Dakika

Yakamoz ışığı Van Gölü'nü aydınlattı, ortaya mest eden görüntüler çıktı

23.11.2021 10:45

Yakamoz ışığı Van Gölü'nü aydınlattı, ortaya mest eden görüntüler çıktı Bitlis'in Tatvan ilçesinde dolunayın Van Gölü üzerinde oluşturduğu yakamoz seyrine doyumsuz görüntüler oluşturdu.

Yakamoz ışığı Van Gölü'nü aydınlattı, ortaya mest eden görüntüler çıktı

BİTLİS - Bitlis'in Tatvan ilçesinde dolunayın Van Gölü üzerinde oluşturduğu yakamoz seyrine doyumsuz görüntüler oluşturdu.

Akşam saatlerinde Türkiye'nin en büyük gölü olan Van Gölü üzerinde belirginleşen ay, gecenin karanlığına rağmen adeta gölün yüzeyini aydınlattı. Ay ve Van Gölü'nün güzelliği kendine hayran bırakırken, seyrine doyumsuz manzaralar oluşturdu. Bazı vatandaşlar, Tatvan sahili ve evlerinin balkonunda dakikalarca görüntüyü izlerken, bazıları da bu anları cep telefonlarıyla kaydetti.

Bu dönemlerde nadir olarak görülebilen yakamoz, Van Gölü'nün doğal güzelliğiyle bütünleşince seyrine doyumsuz görüntüler ortaya çıkmış oldu.

YORUMLAR
500
Tatvan'da 2 kilo 263 gram metamfetamin ele geçirildi Tatvan'da 2 kilo 263 gram metamfetamin ele geçirildi Bitlis'te 2 kilo 263 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi Bitlis'te 2 kilo 263 gram sentetik uyuşturucu ele geçirildi 45 bin kişinin katılım sağladığı 'Tatvan Doğu Anadolu Fuarı' sona erdi 45 bin kişinin katılım sağladığı 'Tatvan Doğu Anadolu Fuarı' sona erdi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yakamoz ışığı Van Gölü'nü aydınlattı, ortaya mest eden görüntüler çıktı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement